Worek czy worki ze śmieciami wystawiane przed drzwiami przez sąsiada to niestety dosyć częsty widok n
Worki ze śmieciami na klatkach to dla niektórych problem. Wasi sąsiedzi też tak robią?

Worek czy worki ze śmieciami wystawiane przed drzwiami przez sąsiada to niestety dosyć częsty widok na klatkach bloków w naszym regionie. Niektórym to mocno przeszkadza.

Mieszkanie w bloku ma sporo zarówno zalet jak i wad. Sporo mieszkańców naszego regionu wśród tych drugich zalicza m.in.  wystawiania worka czy worków ze śmieciami przez sąsiadów przed drzwiami mieszkań.

To dla niektórych jest spory problem, bo nie dość, że wygląda mało estetycznie to do tego na w większości słabo wentylowanych klatkach bloków, powoduje, że gnijące odpady wydzielają przykry zapach.

Nie rozumiem takiego zachowania. Śmierdzą ci śmieci czy przeszkadza worek z odpadami w mieszkaniu, to go wyrzuć do śmietnika przed blokiem a nie wystawiaj przed drzwi. Dlaczego chodząc po wspólnej klatce muszę to oglądać czy wąchać i wiedzieć, co jadłeś?! Taki problem przejść się kilkadziesiąt metrów do wiaty i pojemników ze śmieciami?! – pisze do nas jeden z mieszkańców prosząc, abyśmy nagłośnili problem.

To faktycznie spory problem, bo zdarza się, że takie ustrojstwa stoją na klatce nawet kilka dni. Dla niektórych to takie same  buractwo jak to, że ktoś palący pali na balkonie, w oknie, albo wychodzi do piwnicy czy przed klatkę, bo nie chce smrodu we własnym mieszkaniu. Wąchać za to muszą inni...

Wasi sąsiedzi też zostawiają worki na klatkach? Co o tym myślicie?

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+56 #1 Elka 2020-05-30 16:04
No trochę wiocha faktycznie...
Cytować
+20 #2 Szofer 2020-05-30 18:36
A dlaczego ktoś nie poszedł do sąsiada i nie powiedział mu tego wprost tylko pisze donos?
Cytować
-13 #3 ola 2020-05-30 19:07
ja tam worki wynosze pietro wyzej,do sasiada po pewnym czasie mysli ze to jego i wynosi,chyba ze akurat ide na zewnatrz to zostawiam przy wejsciu do klatki
Cytować
+12 #4 Karol 2020-05-30 19:34
Dobrym pomysłem jest oddelegować grupę osób z bloków na miesiąc do Niemiec zaopatrzyć w 1000 euro na mandaty. U nich w blokach dla naszych buraków kultura sąsiedzka to s-f
Cytować
+1 #5 Kreator 2020-05-31 03:51
Cytuję Szofer:
A dlaczego ktoś nie poszedł do sąsiada i nie powiedział mu tego wprost tylko pisze donos?

Świat zniewieściał. Mamy chłopaków w marchewkach i kobiety z większymi kohonez niż niejeden;).
Ostatnio widziałem kuzyna w sile wieku co za niańkę robi po godzinach ;)
Cytować
+32 #6 TWÓJ SASIAD 2020-05-31 07:59
Do tej kultury sasiedzkiej trza by było jeszcze dopisać ,wyrzucanie pieczywa przez okna (mylą sobie ,źe są u siebie na wsi i kury zjedzą),trzaska nie drzwiami, na klatce schodowej,nieza leźnie od pory dnia i nocy,tylko ten co mieszka na parterze wie jak to słychać w mieszkaniu,w nocy podwójnie.A utrzymanie czystości?wstyd mówić, sprzątaczka jest i przetsze posadzkę (tak wygląda jak na tym załączonym zdjęciu)teraz przy tej pandemii powinni zarządcy bardziej zadbać o dezynfekcję w blokach,a lokatorzy takźe , nie pluć i smarkami nierzucać idąc po korytarzu wspólnym ,myślcie trochę ludzie mózgiem (nie wszystkich to dotyczy)
Cytować
-13 #7 Mały 2020-05-31 09:29
To nieprawdopodobn e jak ludzie sobie sami robią problemy.Nie ma jak kupić działkę,wybudow ać sobie dom i wolność Tomku w swoim domku.
Cytować
+29 #8 Teź sąsiad 2020-05-31 10:33
I czasem gorzej niź w blokach!!! Mieszkam koło takich w sumie 3 domy a w dwóch wolność Tomku w swoim domku .
Cytować
+2 #9 Wiech 2020-05-31 15:07
W Kalwarii burmistrz zmusił mieszkańców 6 bloków do trzymania śmierci w bloku bo zlikwidował kontenery na śmieci.
Cytować
+11 #10 Barbara 2020-05-31 17:24
Sąsiedzi magazynują pampersy na balkonie. Dziecko ma ponad rok. Kiedy zwróciłam im uwagę obrazili się.
Cytować
+6 #11 Lokator 2020-06-01 09:40
Moja sąsiadka pali papierosy idąc klatką na 4 piętro. Jak już wyjdzie, to wychodzi do okna i też dymi. Mieszkamy obok siebie, a nie ze sobą. Każdy widzi tylko koniuszek własnego nosa. Nie ważne co na to inni.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.