Wadowickie Stowarzyszenie "Dać Szansę" bierze udział w 33 grancie "podziel się posiłkiem" który org
Drukuj
Podziel się posiłkiem ze stowarzyszeniem

Wadowickie Stowarzyszenie "Dać Szansę" bierze udział w 33 grancie "podziel się posiłkiem" który organizuje firma Danone. Akcja trwa do 21 maja, liczy się każdy głos. Pomożecie?

Trwa głosowanie na Facebooku na najlepszy projekt w ramach konkursu na dożywianie firmy Danone. Organizacja, która otrzyma najwięcej głosów, otrzyma dofinansowanie na realizację projektu złożonego w ramach VIII edycji Programu Grantowego Danone "Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!"

Program społeczny Podziel się Posiłkiem został zainicjowany w 2003 roku przez Danone`a, aby walczyć z niedożywieniem dzieci w Polsce. Od początku działania akcji do jej współtworzenia i realizowania zapraszani byli przedstawiciele różnych sektorów: organizacji pozarządowych, biznesu, mediów, władz państwowych i samorządowych. Niedożywienie dzieci jest złożoną kwestią społeczną, której nie rozwiąże samodzielnie jedna firma czy organizacja pozarządowa. Potrzebne jest wielosektorowe partnerstwo oparte na wymianie doświadczeń. Takie właśnie partnerstwo od kilku lat realizuje cele Programu Podziel się Posiłkiem. Tworzą je Danone i TV Polsat - organizatorzy programu wraz z Bankami Żywności - Partnerem Strategicznym.

"Bardzo serdecznie zachęcamy do oddawania swojego głosu na projekt Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Dać Szansę” Wadowic. Tytuł projektu: "Pełny brzuszek ma maluszek" - informuje nas Joanna Szymańska ze Stowarzyszenie "Dać Szansę" z Wadowic.

Aby zagłosować na projekt Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Dać Szansę" z Wadowic wystarczy odwiedzić strone na Facebook i kliknąć na projekt "Pełen brzuszek ma maluszek". Akcja trwa do 21 maja.

(MG)

Zobacz również:
Wyjątkowa pełnia Księżyca. Będzie co oglądać
Ciekawe miejsca: Stacja Skawce
Rynek mamy piękny, a lewica jest zła?
Są wolne miejsca w Domu Pomocy Społecznej
Ciekawe miejsca: Goryczkowiec "Dzwonek"
Wywiad z Agatą Załęcką, nową członkinią Kabaretu Moralnego Niepokoju
Strażacy zapraszają nad morze
Ciekawe miejsca: "Boża Męka"

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Półmetek akcji “Andrychów dla Schronisk” za nami. Nadal trwa zbiórka karmy dla czworonogów

Porzucone kocury szukają nowego domu. Pomożecie?

Ciekawski lis zagląda na osiedla

Owczarek niemiecki znaleziony w Wadowicach potrzebuje pomocy

Zawyją syreny, z jakiego powodu?