Czołowy wadowicki komentator sceny politycznej i nadzór budowlany w jednym, czyli Piotr Hajnosz znowu z
Drukuj
Rynek mamy piękny, a lewica jest zła?

Czołowy wadowicki komentator sceny politycznej i nadzór budowlany w jednym, czyli Piotr Hajnosz znowu złapał za mikrofon i stanął przed kamerą. Po raz kolejny usłyszymy o pięknym rynku i złej lewicy?

Piotr Hajnosz to czołowy komentator spraw wadowickich. Ostatnio najbardziej znany jest ze swoich błyskotliwych analiz wideo dotyczących centralnego placu Wadowic, analiz treści banerów wiszących na kamienicach oraz streszczeń artykułów z prestiżowych gazet. Wystąpienia młodego i przystojnego Hajnosza możemy obejrzeć w lokalnej kablówce. Warto.

Student politologii analizuje baner Siłkowskich

Jak mówią jaskółki, od niedawna Piotr Hajnosz zatrudniony jest jako pomoc administracyjna w Urzędzie Miasta w Wadowicach. Stanowisko zobowiązuje więc Piotr dwoi się i troi. We wtorek (24.04) po raz kolejny wystąpił przed kamerą na wadowickim rynku, zaczepiając przechodniów i pytając o to co myślą o rewitalizacji placu Jana Pawła II. Część z mieszkańców nie była jednak zainteresowana rozmową i ostentacyjnie machała ręką. Kilku udało się jednak przepytać. Niestety tym razem z Piotrem Hajnoszem nie było rzecznika Stanisława Kotarby: student politologii kartki nosił sobie sam...

Nie znamy odpowiedzi mieszkańców, ale z wypiekami na twarzy czekamy na kolejną sensacyjną analizę postępów prac przy rewitalizowanym placu Jana Pawła II, bo tego zapewne będzie dotyczył nadchodzący wielkimi krokami materiał wideo w kablówce.

Przyznamy jednak, że jeśli po raz kolejny usłyszymy o pięknym rynku, zadowoleniu mieszkańców papieskiego miasta, bujnej zieleni i złej lewicy, będziemy nieco rozczarowani. Ileż można?

Podpowiadamy: przeanalizować można chociażby taką sprawę, jak tą, żeby chodząc po ulicy Zatorskiej nie złamać w bucie obcasa, czy dokonać analizy tego, jak przejechać samochodem 400 metrów ulicami Wadowic nie urywając koła...


(Kacper Ryx)

 

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Zmieniamy czas na zimowy. Będziemy spać godzinę dłużej

Półmetek akcji “Andrychów dla Schronisk” za nami. Nadal trwa zbiórka karmy dla czworonogów

Porzucone kocury szukają nowego domu. Pomożecie?

Ciekawski lis zagląda na osiedla

Owczarek niemiecki znaleziony w Wadowicach potrzebuje pomocy