Czołowy wadowicki komentator sceny politycznej i nadzór budowlany w jednym, czyli Piotr Hajnosz znowu z
Rynek mamy piękny, a lewica jest zła?

Czołowy wadowicki komentator sceny politycznej i nadzór budowlany w jednym, czyli Piotr Hajnosz znowu złapał za mikrofon i stanął przed kamerą. Po raz kolejny usłyszymy o pięknym rynku i złej lewicy?

Piotr Hajnosz to czołowy komentator spraw wadowickich. Ostatnio najbardziej znany jest ze swoich błyskotliwych analiz wideo dotyczących centralnego placu Wadowic, analiz treści banerów wiszących na kamienicach oraz streszczeń artykułów z prestiżowych gazet. Wystąpienia młodego i przystojnego Hajnosza możemy obejrzeć w lokalnej kablówce. Warto.

Student politologii analizuje baner Siłkowskich

Jak mówią jaskółki, od niedawna Piotr Hajnosz zatrudniony jest jako pomoc administracyjna w Urzędzie Miasta w Wadowicach. Stanowisko zobowiązuje więc Piotr dwoi się i troi. We wtorek (24.04) po raz kolejny wystąpił przed kamerą na wadowickim rynku, zaczepiając przechodniów i pytając o to co myślą o rewitalizacji placu Jana Pawła II. Część z mieszkańców nie była jednak zainteresowana rozmową i ostentacyjnie machała ręką. Kilku udało się jednak przepytać. Niestety tym razem z Piotrem Hajnoszem nie było rzecznika Stanisława Kotarby: student politologii kartki nosił sobie sam...

Nie znamy odpowiedzi mieszkańców, ale z wypiekami na twarzy czekamy na kolejną sensacyjną analizę postępów prac przy rewitalizowanym placu Jana Pawła II, bo tego zapewne będzie dotyczył nadchodzący wielkimi krokami materiał wideo w kablówce.

Przyznamy jednak, że jeśli po raz kolejny usłyszymy o pięknym rynku, zadowoleniu mieszkańców papieskiego miasta, bujnej zieleni i złej lewicy, będziemy nieco rozczarowani. Ileż można?

Podpowiadamy: przeanalizować można chociażby taką sprawę, jak tą, żeby chodząc po ulicy Zatorskiej nie złamać w bucie obcasa, czy dokonać analizy tego, jak przejechać samochodem 400 metrów ulicami Wadowic nie urywając koła...


(Kacper Ryx)

 

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+14 #1 - 2012-04-25 17:08
CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCI Ą!!! Po co w Wadowicach cyrk, po co kabarety? Wystarczy bieńkowa telewizja z błyskotliwym inaczej komentatorem!
Cytować
+16 #2 Vipas Vipas 2012-04-25 17:12
Naczelny anal-lizator w akcji
Cytować
+20 #3 Prudencja 2012-04-25 17:18
Piotr Hajnosz powinien się wziąć porzadnie za zrozumienie słow, których używa. Dla mnie osobiście to młody karierowicz i popychadło Staszka K. Facet nie ma ewidentnie gustu i własnego zdania. To się nazywa zewnątrzsterown ość. Nie jest wyrocznią, ani autorytetem. A nasz rynek jest zimny , betonowy i niekomfortowy. Może jeszcze zadaszenie? bedziemy mieć port lotniczy. Zero uroku, zero przyutulności i cudnego romantyzmu. Nie zachyca mnie a raczej przeraża. Zatorską chociaż mój szewc lubi bo chodzi w solidnych buciorach a żyje z fleków wielu wadowiczanek. Srednio dwa miesiące wytrzymuje obuwie lekkie damskie ( pod warunkiem że co tryz wyjścia wymieniam fleki).Proszę mi nie mówić Panie Hajnoszu , że mam być zadowolona.!
Cytować
+7 #4 Miłośnik magistratu 2012-04-25 17:27
Na wstępie dzięki... za rozrywkę na koniec pracowitego dnia.

Krótki cytat: "Wystąpienia młodego i przystojnego Hajnosza..."
Wstydzilibyście się!!!
Żebym to napisał ja, czołowy papalandzki gej i PZPR-owski pomiot no to byłoby zrozumiałe. No ale żeby redakcja wyskakiwała z takim comingoutem to nie wypada.
A nawiasem mówiąc chłopak jest dobrze ułożony...
.
.
.
.
.
Dobrze Ułożona Pomoc Administracyjna

A teraz na poważnie.
Nie śmiejcie się. Jest przecież co analizować. Tyle się dzieje w tym mieście, że można by co dwa dni stawiać na rynku statyw... z kamerą.

Po drugie powinniście się solidaryzować z pomocą administracyjną . To nie jest łatwy kawałek chleba.

I jeszcze jedna kwestia.
Czy nagranie miało miejsce w godzinach pracy owego "analizatora"???
Jeśli tak, to...
Jeśli nie, to... współczuję.Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch... nieponiżający mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz niesączący jadu. Lubiący Wadowice i wszystko, co jest z nimi związane.


PS
Szkoda, że mnie nie było akurat na rynku. Zresztą mnie by i tak nie zaczepił. Raczej by się schował, uciekł, przeląkł :-)
Cytować
0 #5 Miki 2012-04-25 18:37
Do czasu aż sie ktoś wkurzy i mu na tłuką do szmat za głupie gadki...
Cytować
+6 #6 whiteek 2012-04-25 19:19
To mam takie pytania:
skoro jest pracownikiem Urzedu, a jest, to czy to należało do jego obowiązków?
- jeśli nie to:
czy jesli to było w godzinach pracy to się wypisał z pracy na ten czas nagrania? i Czy przygotowywał się do tego w godzinach pracy czy nie?
- jeśli tak to:
Czy był konkurs na to stanowisko pracy na którym pracuje? Jeśli tak, to gdzie mogę o tym poczytać?
Cytować
0 #7 z życia wzięte 2012-04-25 19:32
Wiem, że Bieniek ma podpisaną umową na pół etatu z Urzędem Miejskim na realizację filmików i filmowanie różnych wydarzeń.
Ale żeby statyt również??? Oj nie wiem.
Cytować
+3 #8 trochę gorszy 2012-04-25 19:38
ja sie zastanawiam za kogo on ma mieszkańców skoro próbuje wciskać taką ciemnotę. Chyba myśli że mówi do debili. Jeden plus z tego jest kolejna kariera polityczna skończona zanim się zaczęła.
Cytować
-10 #9 Mateusz J. 2012-04-25 21:31
Łooo ! Hajnosz na ITV ! Coś mu się stało, bo jest bardzo grzeczny. Chłopiec uczy się życia. Może coś z niego będzie. Dajcie mu szansę.
Cytować
+2 #10 Vipas Vipas 2012-04-25 22:14
Teraz to i gołębie są wrogami ludu.
Cytować
-13 #11 Piękny materiał 2012-04-25 23:15
Tak jak gołębie niszczą prace przy zieleńcach tak Klinowski z całą bandą jest hamulcowym pozytywnych zmian w Wadowicach.

Panie Piotrze proszę o więcej filmików pełnych prawdy o naszym mieście.
Cytować
+8 #12 Mateusz Klinowski 2012-04-26 09:12
Cytuję Piękny materiał:
Tak jak gołębie niszczą prace przy zieleńcach tak Klinowski z całą bandą jest hamulcowym pozytywnych zmian w Wadowicach.

Panie Piotrze proszę o więcej filmików pełnych prawdy o naszym mieście.


Chyba pełnych bełkotu.

Panie Stanisławie Kocicho, proszę o przykład chociaż jednej "pozytywnej" zmiany w naszym mieście, której jestem hamulcowym.

Do pozostałych komentatorów apeluję o wyrozumiałość dla Piotra. Znam jego prawdziwe poglądy na temat wadowickiej kamaryli, którymi się ze mną kiedyś chętnie dzielił. Któż, jeżeli nie on, opowiadać więc będzie w przyszłości o różnych sprawkach, których dziś jest uczestnikiem? Opowiadać być może nie tylko w telewizji podwórkowej.

Z tą polityczną karierą nie wszystko zatem stracone...
Cytować
+4 #13 Miłośnik magistratu 2012-04-26 09:31
Cytuję Mateusz Klinowski:
Znam jego prawdziwe poglądy na temat wadowickiej kamaryli, którymi się ze mną kiedyś chętnie dzielił.


To wszystko są oszczerstwa i pomówienia!
:-)

A wystąpienie w pałacowej tv fajne było. Gość od zieleni widać wie o czym mówi. Chłop z zacięciem i pasją. Szkoda tylko, że ma mało tych rabat do obsadzenia.

Najbardziej jednak przerażają te gołębie. Co one sobie myślą? Żeby tak dziobać po zieleńcu, żeby sra.ć po granicie? Czy Pałac zamierza coś z tym zrobić?
Pozdrawiam,
Gej, ćpun, komuch... nieponiżający mieszkańców, wierzących, w tym katolików i innych, oraz niesączący jadu. Lubiący Wadowice i wszystko, co jest z nimi związane.
Cytować
-15 #14 Nierób Klinowski 2012-04-26 10:46
Pięknie. Klinowski siedzi na sesji i jak zwykle nie wykonuje swoich rajcowskich obowiązków tylko komentuje swoje artykuły.
Cytować
-6 #15 Nikt 2012-04-26 20:36
Powiem szczerze, jestem zdumiony arogancją i pewnością siebie - może i pana -Klinowskiego. Jego powyżej wypowiedzi nie licują z tytułem doktora nauk. Znam w Wadowicach kilka osób z tym tytułem, ale żaden nie ośmielił by się prowadzić na forum takiej dyskusji. Nie staję w niczyjej obronie. IWW uważa że w urzędzie miasta rządzi sitwa. Trzeba ją rozbić, tylko my będziemy sprawiedliwi. Totalne bzdury, po dojściu do władzy co zrobicie? Zaczniecie od organizowania własnej sitwy aby się dobrze rządziło, aby nam nikt nie przeszkadzał. Mówicie że w mieście nic się nie dzieje, Zator ma chociaż strefę gospodarczą.Co ciekawe w Zatorze opozycja chce odwołać Burmistrza właśnie za utworzenie tejże strefy gospodarczej. Wynika z tego drodzy rewolucjoniści ,że powód obojętny, byle obalić. Wierzę , że z tych dyskusji towarzystwa wzajemnej adoracji i tak nic nie wyniknie. Ludzie w Wadowicach już wielokrotnie wykazali mądrość i tak będzie i tym razem.
Cytować
+3 #16 - 2012-04-26 20:50
Sądząc po tym jakimi idiotyzmami się zajmują bezradni, to nie - wadowickie sesje nie są ważne.
Cytować
+5 #17 ed 2012-05-01 19:40
Co to za dupek???????
Cytować
+5 #18 kotek 2012-05-01 19:44
A Hajnosz życzył wszystkim pogodnej pogody????????
Cytować
+9 #19 majka 2012-05-05 21:28
Hajnoszowi się wydaje ,że jest"person to watch"
Cytować
+6 #20 majka 2012-05-11 23:23
Przyjrzałam się dzisiaj zieleni posadzonej na rynku ,wstrętne ,ułożone geometrycznie,p odobnie jest koło biblioteki,komp letne bezguście,jest tyle firm ,które potrafią pięknie zaprojektować obsadzenie rabat ,kto wybrał tą firmę?Już lepiej prezentuje się zieleń w tzw.ogródku sądowym,z roślinami jest tak jak z książkami na półce to nie żołnierze,aby ustawiać je w szeregach.
Cytować
+3 #21 Stanisław Kliś 2012-05-12 07:31
Witajcie.
Zieleń to jako zwykły obywatel zobaczę za kilka lat jak urośnie.
Daj Bóg coby nie kilka następnych kadencji.
Miłego Dnia tyż Staszek.
Cytować
+1 #22 Vipas Vipas 2012-05-17 20:03
Pietrek awansował :)
http://www.wrotamalopolski.pl/root_BIP/BIP_w_Malopolsce/root_UM/podmiotowe/Sejmik/Uchwaly/2012/uchwala_360_12.htm
Cytować
+2 #23 - 2012-05-17 20:17
Śmiechu warte! Najpierw Krzyś w komisji, a teraz ten! Jak w tym kraju ma być dobrze?
Cytować
+2 #24 Vipas Vipas 2012-05-17 20:22
No co jest bliżej swego miejsca przeznaczenia :lol:
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.