Dla wszystkich osób wymagających całodobowej opieki ze względu na wiek, chorobę lub niepełnosprawno
Są wolne miejsca w Domu Pomocy Społecznej

Dla wszystkich osób wymagających całodobowej opieki ze względu na wiek, chorobę lub niepełnosprawność znajdzie się kilka wolnych miejsc w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Parkowej 1 w Wadowicach.

Jak poinformowało Starostwo Powiatowe w Wadowicach, w Domu Pomocy Społecznej dla osób w podeszłym wieku przy ulicy Parkowej 1 w Wadowicach na chwilę obecną jest jeszcze kilka wolnych miejsc. W DPS mogą zamieszkać osoby wymagające całodobowej opieki ze względu na wiek, chorobę lub niepełnosprawność.

Osoba umieszczana w DPS musi wyrażać zgodę na pobyt, w przypadku braku zgody należy zwrócić się do Sądu o wydanie stosownego postanowienia. Po weryfikacji zebranych dokumentów PCPR dokonuje przydziału do Domu Pomocy Społecznej. Do DPS przy ulicy Parkowej nr 1 mogą być przyjmowane osoby z innych powiatów niż wadowicki.

Wszelkich informacji odnośnie zasad kierowania i umieszczania w tej placówce udziela pracownik socjalny każdego Ośrodka Pomocy Społecznej w danej gminie bądź Domu Pomocy Społecznej: tel. (33) 823 34 91.

(MG)

Strona Domu Pomocy Społecznej w Wadowicac: www.dpswadowice.prv.pl

Zobacz również:
Ciekawe miejsca: Czuma
Ciekawe miejsca: Goryczkowiec "Dzwonek"
Wywiad z Agatą Załęcką, nową członkinią Kabaretu Moralnego Niepokoju
Strażacy zapraszają nad morze
Ciekawe miejsca: "Boża Męka"
Śpimy krócej
Nasi fryzjerzy zdobyli 8 medali
Co ludzie Krzysztofa Rutkowskiego robili w Wadowicach?

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-4 #1 Gramatyka 2012-04-18 21:45
Podobno ktoś z jezuickiej nr 46 szuka miejsca w DPS
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.