Siłownia zewnętrzna z kilkoma urządzeniami, modernizacja istniejącego boiska sportowego i jego nowa n
Nowy plac rekreacyjny w Tomicach odebrany

Siłownia zewnętrzna z kilkoma urządzeniami, modernizacja istniejącego boiska sportowego i jego nowa nawierzchnia: w Tomicach odebrano nowy plac rekreacyjny, który będzie służył mieszkańcom.

Pod koniec maja tego roku poprzednia dyrektor Ośrodka Kultury Gminy Tomice Maria Paśnik podpisała w Departamencie Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego umowę o dofinansowanie operacji  „Aktywny wypoczynek w Tomicach – budowa placu rekreacyjnego w Tomicach”. Po czterech miesiącach nastąpił odbiór inwestycji.

We wtorek (08.10) przedstawiciel firmy Redopol Sp. z o.o. z Poznania, inspektor nadzoru, dyrektor Ośrodka Kultury Gminy Tomice Aneta Homel oraz wójt gminy Tomice Witold Grabowski spotkali się na nowym placu, by komisyjnie dokonać odbioru prac przy ulicy Dworskiej 9 w Tomicach.

Zgodnie z projektem zostały zamontowane trzy podwójne urządzenia na siłowni zewnętrznej o funkcji: „podciąganie”, „drabinka”, „wyciskanie siedząc”, „prasa nożna”, „twister” i „wahadło” oraz zmodernizowane zostało istniejące boisko sportowe, które dzięki nowej bezpiecznej nawierzchni, stanie się wielofunkcyjnym obiektem spełniającym funkcje rekreacyjne.

Całość inwestycji zamknęła się kwotą 152 827,50 złotych, z czego wartość dofinansowania to 84 989,00 złotych (56% wartości zadania).

Operacja „Aktywny wypoczynek w Tomicach – budowa placu rekreacyjnego w Tomicach” została dofinansowana w wysokości 84.989,00 zł w ramach działania 4.2 „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”

(LG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Łukasz 2019-10-09 13:05
Super!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.