Burmistrza Kalwarii odwiedził wyjątkowy gość: Gabriela Katzer, finalistka Szansy Na Sukces - Junior E
Cała Kalwaria  trzyma kciuki za Gabrysię

Burmistrza Kalwarii odwiedził wyjątkowy gość: Gabriela Katzer, finalistka Szansy Na Sukces - Junior Eurovision Poland 2019, która w najbliższą niedzielę (29.09) będzie walczyć o przepustkę do wielkiego finału czyli Eurowizji Junior 2019.  Występ Gabi będzie można zobaczyć w TVP2 o godzinie 15:15.

Burmistrz Augustyn Ormanty  pogratulował ostatniego świetnego występu. Młodą wokalistkę zapewnił, że  będzie oglądał jej występ, trzymał kciuki i wysyłał SMS. Gabriela otrzymała symboliczny czek od włodarza i drobne  upominki. W czasie spotkania Gabriela podzieliła się też swoimi wrażeniami z występu w telewizji. Zdradziła, że uczy się śpiewu, uczęszczając  do Szkoły Muzycznej Yamaha Wadowice. Towarzyszący jej Tata dodał, że otrzymane wsparcie od Burmistrza przeznaczą właśnie na naukę śpiewu.

Przypomnijmy, że w  ostatnią  niedzielę (22.09) w programie „Szansa na sukces dla dzieci" wystąpiła Gabriela Katzer mieszkanka Stanisławia Dolnego, uczennica Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Brodach. Okazała się najlepsza i została trzecią finalistką Szansy Na Sukces - Junior Eurovision Poland 2019!. Gościem specjalnym ostatniego odcinka był  zespół Zespół Papa D.

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019  odbędzie się 24 listopada w Gliwicach, o przepustkę do tego programu  już w najbliższą niedziele (29.09) powalczy Gabrysia, która będzie potrzebować wsparcia mieszkańców regionu,  Można jej pomóc wysyłając SMS w czasie trwania programu w niedzielę (29.09)TVP2 o godzinie 15:15.(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.