Sympatyczny zwierzak, około 6-letnia suczka, znaleziona przy ulicy Głównej szuka właściciela lub now
Znaleziony przy głównej drodze w Choczni psiak potrzebuje pomocy

Sympatyczny zwierzak, około 6-letnia suczka, znaleziona przy ulicy Głównej szuka właściciela lub nowego domu. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, poszukiwany jest właściciel psiaka, który został znaleziony na ulicy Głównej w Choczni.

Piesek-suczka, niewielka, w wieku około 6 lat,  sierść krótka jasno- brązowo- biała. Zwierzak najprawdopodobniej komuś uciekł, na szyi ma obroże. Piesek spokojny.

Jeśli ktoś rozpoznaje swojego psa,  lub chciałby przygarnąć czworonoga,  proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.