Do Telewizji Polskiej powraca „Szansa na Sukces dla dzieci”, program który wyłoni reprezentanta Pol
Gabrysia z Kalwarii wystąpi w Szansie na Sukces. Powalczy o dziecięcą Eurowizję.

Do Telewizji Polskiej powraca „Szansa na Sukces dla dzieci”, program który wyłoni reprezentanta Polski na Eurowizji Junior 2019. Gabrysia, mieszkanka gminy Kalwaria Zebrzydowska, wystąpi w trzecim półfinałowym odcinku programu. Gościem specjalnym będzie zespół Zespół Papa D.

Niedawno została opublikowana lista potencjalnych reprezentantów Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, która odbędzie się 24 listopada w Gliwicach. W związku z wielkim sukcesem Roksany Węgiel w Mińsku, tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w Polsce. Muzyczne show poprowadzą: Ida Nowakowska, Aleksander Sikora oraz Roksana Węgiel.

Miłym akcentem jest to, że pośród wielu uzdolnionych dzieciaków z całej Polski znalazła się reprezentantka gminy Kalwaria Zebrzydowska Gabrysia Katzer. Gabrysia jest laureatkom wielu konkursów organizowanych w naszym regionie, a także tych o zasięgu ogólnopolskim.

Koniecznie oglądajcie Szansę na Sukces dla dzieci 22 września (niedziela) o godzinie 15:15 w TVP 2.

Trzymamy kciuki za Gabi!

(SK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 He he 2019-09-16 15:40
Jest laureatką
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.