Po kilku tygodniach Santander Bank Polska poprawił nieco dostęp do swojego bankomatu na ulicy Rynek w A
Bank rozwiązał problem ze swoim kontrowersyjnym andrychowskim bankomatem

Po kilku tygodniach Santander Bank Polska poprawił nieco dostęp do swojego bankomatu na ulicy Rynek w Andrychowie. Wcześniej większość klientów musiała przed nim... klęczeć. Jak wam się podoba?

W lipcu tego roku informowaliśmy o dosyć kontrowersyjnym bankomacie Santander Bank Polska przy ulicy Rynek w Andrychowie. Jak raportowali mieszkańcy, większość klientów, aby z niego korzystać musiało... klęczeć. Sprawa dzięki mediom mocno się rozeszła, andrychowski pieniężny "modlitewnik" pokazywany był nawet w ogólnopolskich telewizjach.

Do sprawy odniósł się we wpisie pod artykułem na profilu Facebook portalu WadowiceOnline.pl nawet sam bank.

Szanowni Państwo, sprawdziliśmy tę sprawę i już spieszymy z wyjaśnieniami. Budynek, w którym znajduje się bankomat jest pod opieką konserwatora zabytków. Z tego powodu, aby wprowadzić jakiekolwiek zmiany i udogodnienia potrzebujemy zgody kilku instytucji, co niestety wymaga nieco czasu. Zależy nam jednak na rozwiązaniu tej sprawy, więc poprosiliśmy naszego podwykonawcę o sprawdzenie możliwości technicznych zbudowania schodów przed bankomatem. Po otrzymaniu koncepcji ustalimy, czy takie działania są możliwe i jeśli tak, postaramy się jak najszybciej wcielić nasz plan w życie, by korzystanie z bankomatu nie wymagało dodatkowych akrobacji. Pozdrawiam, Andrzej – napisał na naszym Facebooku przedstawiciel Santander Bank Polska.

Po kilku tygodniach bank  rozwiązał problem, montując przed urządzeniem specjalny schodek. Jak wam się podoba takie rozwiązanie?

 

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 jih 2019-09-11 14:26
widać na zdjęciu (ze stopniem) ,że wcale ten bankomat nie jest za wysoko.
Teraz osoby wzrostu od 170 będą się wyginać, bić pokłony, żeby coś wypłacić.
I znów ktoś zrobi zdjęcie i aferę ?
Bo ewidentnie to zdjęcie "na kolanach" zrobione było "dla jaj"
Cytować
+4 #2 M. 2019-09-11 17:41
Dla ludzi na wózkach inwalidzkich - dalej chyba bez szans.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.