Znalazłeś wnyki w czasie spaceru w lesie czy nad rzeką? Nie ruszaj ich z miejsca, zapamiętaj lokaliza
Widzisz wnyki? Pomóż złapać kłusownika

Znalazłeś wnyki w czasie spaceru w lesie czy nad rzeką? Nie ruszaj ich z miejsca, zapamiętaj lokalizację i przekaż tę informację do Państwowej Straży Rybackiej w Krakowie.

Kłusownictwo w Polsce to wciąż spory problem. Stąd apel Państwowej Straży Rybackiej dotycząca postępowania w przypadku zetknięcia się z takim procederem.

Znalazłeś wnyki w czasie spaceru w lesie czy nad rzeką? Nie ruszaj ich z miejsca, tylko przekaż informację o ich lokalizacji.Posiadasz informacje o osobie, która może kłusować? Również koniecznie zwróć się z tą sprawą do Państwowej Straży Rybackiej w Krakowie!

Zgłoszenia można kierować na adres ulica Basztowa 22, 31 - 156 Kraków, telefon 12 392 163 18 lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Państwowa Straż Rybacka zapewnia anonimowość!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.