Na Facebook trwa Kiermasz Charytatywny, na którym licytowana jest biżuteria z wszystkich zakątków św
Trwa kiermasz i licytacje. Środki przeznaczone będą na operację dzielnej Wiktorii

Na Facebook trwa Kiermasz Charytatywny, na którym licytowana jest biżuteria z wszystkich zakątków świata. Jest sporo wyjątkowych rzeczy. Całość zebranych środków przeznaczona będzie na operację wadowiczanki, 5-letniej  Wiktorii Jarmuziewicz.

Weronika Lasek, mama naszej dzielnej wadowiczanki Wiktorii Jarmuziewicz zaprasza  na prowadzony na Facebooku Kiermasz Charytatywny. Wiktoria ma 5 lat, zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Jej mama od lat zbiera fundusze na rehabilitację i sprzęt ortopedyczny dla dziewczynki.

Kiermasz ma charakter podróżniczy i głównie jest na nim licytowana biżuteria z wszystkich zakątków świata od Indonezji po Peru. Na kiermasz trafia też biżuteria od projektantów z kraju i zagranicy. Wyjątkowych rzeczy tutaj nie brakuje. Kiermasz ma formę grupy otwartej, więc żeby licytować, trzeba dołączyć do grupy.

Całość zebranych środków  będzie przeznaczona na operację obu bioder dzielnej wadowiczanki, która odbędzie się w klinice w Leuven w Belgii jeszcze w tym roku.

Wpłaty za wylicytowane rzeczy wpływają bezpośrednio na subkonto Wiktorii w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Szczegóły w informacjach na stronie.

Link do kiermaszu tutaj: https://www.facebook.com/groups/328607774504435/

Więcej o Wiktorii tutaj: https://www.facebook.com/calanaprzodmpd/

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.