Na ulicy Legionów w Wadowicach został znaleziony pies w typie labradora o czarnym umaszczeniu. Ktoś m
Taki słodziak znaleziony na ulicy. Pomożecie?

Na ulicy Legionów w Wadowicach został znaleziony pies w typie labradora o czarnym umaszczeniu. Ktoś mógłby pomóc w odnalezieniu właściciela, bądź chciałby adaptować zwierzaka?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Urzędu Miejskiego w Wadowicach,  na ulicy Legionów w Wadowicach został znaleziony pies w typie labradora o czarnym umaszczeniu.

Jeśli ktoś chciałby  adoptować tego psiaka, bądź zna jego właściciela proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 Tomcio 2019-05-31 14:35
A mogę go zaadaptować na kota?
Cytować
-5 #2 cfel 2019-05-31 19:31
Cytuję Tomcio:
A mogę go zaadaptować na kota?

zaadoptuj siebie na kabana i to pastowanego idioto!!!!!
Cytować
+2 #3 Tomci0 2019-05-31 21:33
@cfel. Nie zrozumiałeś... idioto?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.