Jest okazja odłożyć smartfony i porozmawiać z innym człowiekiem, co może być świetną okazją, ab
Speed meeting. To wydarzenie, na którym można pogadać i kogoś poznać

Jest okazja odłożyć smartfony i porozmawiać z innym człowiekiem, co może być świetną okazją, aby poznać kogoś interesującego. Ambasadorzy RT (Rozbujanego Towarzystwa) przygotowują w Wadowickim Centrum Kultury wydarzenie pod nazwą Speed Meeting.

Nietypowa okazja na poznanie nowych ludzi w Wadowickim Centrum Kultury szykuje się już w czwartek (11.04). W ten dzień od godziny 17:00  młodzi ludzie z grupy Ambasadorzy RT (Rozbujanego Towarzystwa) przygotowują wydarzenie pod nazwą Speed Meeting. Będzie to okazja dla chcących poznać nowych znajomych, ale bez podtekstu randkowego.

Chcemy stworzyć okazję, aby młodzi ludzie odłożyli telefony i porozmawiali ze sobą przez pięć minut na żywo. Chodzi o zwykłe rozmowy i nawet jak ktoś nie ma pomysłu jak zacząć, to przygotowaliśmy pytania pomocnicze mające to ułatwić – informują nas organizatorzy.

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób w wieku od 16 do 30 lat. Bilety do nabycia w Wadowickim centrum Kultury: 10 zł płatne wcześniej lub 15 zł w dniu eventu.

Więcej szczegółów na Facebooku.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Babuszka Agafja 2019-04-09 00:04
Ja ze starszej młodzieży.To nie mój przedział wiekowy.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.