Wadowice będą gospodarzem  Ogólnopolskiego XIII Spotkania Oddziałów i Kół Związku Dużych Rodzin
Do Wadowic zjadą duże rodziny

Wadowice będą gospodarzem  Ogólnopolskiego XIII Spotkania Oddziałów i Kół Związku Dużych Rodzin 3+. Nie zabraknie mszy świętej, wystapienia zaproszonych gości, konferencji, wspólnego obiadu a także występów zaproszonych artystów.

W sobotę (6.04) Wadowice będą gospodarzem Ogólnopolskiego XIII Spotkania Oddziałów i Kół Związku Dużych Rodzin 3+. Do miasta zjadą członkowie takich rodzin. Główne uroczystości odbędą się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II na os. Pod Skarpą w Wadowicach.

Spotkanie rozpocznie się mszą świętą o godzinie 8:30 w kościele św. Piotra. W programie przewidziano m.in. prezentacje Kół ZDR3+ z Wadowic, Chrzanowa i Jordanowa, wystąpienia zaproszonych gości, w tym m.in. burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego.

O godzinie 11:00 rozpocznie się konferencja "Rodzina w gminie, gmina dla rodziny" na której referat wygłosi dr Grzegorz Sudoł (Ignatianum Kraków).

Nie zabraknie też dyskusji, występu chóru Jordanowa i zespołu Fantazja, wspólnego obiadu, a także spotkania informacyjno-sprawozdawczego dla kół i oddziałów oraz wręczenia nagród w konkursach.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Bogusław 2019-04-06 21:01
W tym wypadku jest brak podstawowego szkolenia. W przypadku zamknięcia rogatek jest możliwość podniesienia rogatki ręcznie. Jeżeli nie ma się czasu przed nadjeżdżającym pociągiem to najprostszym sposobem jest wyłamanie rogatki. Naprawa kosztuje pareset złotych, co w porównaniu do uratowania życia jest niczym. Mam nadzieję że te informacje uratują niejedno życie. Pozdrawiam.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.