Policjanci i pracownicy policji z Wadowic podzielili się swoją krwią w ramach tegorocznej akcji „100
Wadowiccy policjanci na 100 lecie swojej formacji oddali krew

Policjanci i pracownicy policji z Wadowic podzielili się swoją krwią w ramach tegorocznej akcji „100 litrów krwi na 100-lecie Policji”.

W tym roku Polska policja świętuje setną rocznicę powstania. W związku z tym w województwie małopolskim ten wyjątkowy jubileusz obchodzony jest na różne sposoby m.in. akcje zbiórki krwi dla potrzebujących pod nazwą  „100 litrów krwi na 100-lecie Policji”.

W tą szlachetną inicjatywę włączyli się również policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach oraz podległych komisariatów, którzy w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Oddział terenowy w Wadowicach oddali najcenniejszy dar ratujący ludzkie życie. Akcja potrwa do końca lipca 2019 roku.

Osoby, które chciałyby włączyć się w to wyjątkowe przedsięwzięcie, informujemy, że oddając krew indywidualnie, przy rejestracji wystarczy zgłosić, że krew oddajemy w ramach akcji „100 litrów krwi na 100-lecie Policji – czytamy w komunikacie wadowickiej policji.

Koordynatorem akcji w województwie małopolskim jest kom. Franciszek Gawlik (tel. 12 61 54 028).

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 szymon 2019-03-20 11:16
No i? Ja oddaję od dziesięciu lat co trzy miesiące i nikt o tym nie napisze. Inni oddają znacznie dłużej. No ale jeśli jesteś policjantem i oddałeś krew to musisz być niesamowitym bohaterem!
Cytować
-4 #2 sprawiedliwy 2019-03-20 12:32
Cytat:
No i? Ja oddaję od dziesięciu lat co trzy miesiące i nikt o tym nie napisze. Inni oddają znacznie dłużej. No ale jeśli jesteś policjantem i oddałeś krew to musisz być niesamowitym bohaterem!
Dokładnie nie dość ze dręczą obywateli to jeszcze bohaterów z nich robią :o
Ciekawi też tak 100 lat czyli skoro okres milicji też zaliczają to czemu zmienili nazwę co :o
Bo nie ma już białych pał czy co?
Śmieszy fakt ze ktokolwiek wierzy ze oni pomagają ludziom !!
Cytować
+2 #3 Dariusz 2019-03-20 17:07
szymon przypuśćmy że oddajesz tak regularnie jak mówisz. Do tej pory zostawiłeś 18 litrów. Przez 10 lat. Policja w ciągu jednej akcji niech zbierze połowę zakładanej ilości czyli 50 litrów. Ale nie, pogardźmy tym, zhejtujmy, bo Polakowi-cebula kowi zawsze coś będzie nie pasowało, bo on jest najlepszy, najmądrzejszy i tylko jemu trzeba bić pokłonu. Bo ciężko zrozumieć że chodzi o nagłośnienie akcji, żeby jak najwięcej ludzi się przyłączyło, nieważne kto ją przeprowadza - księża, politycy, innowiercy...
Cytować
-2 #4 szymon 2019-03-21 09:45
Dariusz, mówisz jak telewizja o wypadkach drogowych. Jak w jednym zginie 10 osób to straszna tragedia. A jak w dziesięciu wypadkach zginie po jednej osobie to nikogo to nie rusza i wywalone po całości choć efekt ten sam.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.