Dwa porzucone psiaki znalezione w Wadowicach i Stanisławiu Górnym. Szukają swoich właścicieli lub no
Dwa porzucone psiaki potrzebują pomocy

Dwa porzucone psiaki znalezione w Wadowicach i Stanisławiu Górnym. Szukają swoich właścicieli lub nowego domu. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Urzędu Miejskiego w Wadowicach, znaleziono dwa pieski. Pierwszy, czarny, kudłaty błąkał się od kilku dni na terenie Stanisławia Górnego. Drugi z kolei, piesek czarny, gładkowłosy, znaleziony został na terenie Wadowic, na ulicy Wojska Polskiego

Jeśli ktoś zna właścicieli, lub chciałby adoptować czworonogi, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.