Mieszkańcy Alei Wolności i Osiedla Pod Skarpą w Wadowicach narzekają na oświetlenie uliczne. W dzie
Mieszkańcy narzekają. Oświetlenie uliczne w dzień świeci, wieczór niekoniecznie

Mieszkańcy Alei Wolności i Osiedla Pod Skarpą w Wadowicach narzekają na oświetlenie uliczne. W dzień świeci, wieczorem i w nocy już niekoniecznie...

Taka dziwna sytuacja. Jak informują nas mieszkańcy Alei Wolności i górnej części Osiedla Pod Skarpą w Wadowicach, od kilku dni jest pewien problem z oświetleniem ulicznym. Świeci w dzień, nawet do godziny 9:30 rano, po południu, kiedy zapada zmrok i wieczorem panują tutaj egipskie ciemności.

Nie wiadomo, czy to jakaś większa awaria związana z ustawieniem czujników światła czy coś innego. Wszystkie lampy serwisuje Tauron na zlecenie gminy Wadowice. Może warto coś z tym zrobić?

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Zeskarpy 2019-02-22 15:14
Dla informacji, dziś koło godziny 10, czyli przed ukazaniem się artykułu, firma Tauron, kontrolowała sytuację na górnej Skarpie. Po co więc robić od razu sensację, tylko po to, żeby napisać kolejny zbędny artykuł?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.