Wesoła, młodziutka sunia została znaleziona na ulicy Nadbrzeżnej w  okolicach sklepu Tesco w Wadowic
Młody czworonóg znaleziony przy Tesco potrzebuje pomocy

Wesoła, młodziutka sunia została znaleziona na ulicy Nadbrzeżnej w  okolicach sklepu Tesco w Wadowicach. Czeka na właściciela lub adopcje. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Urzędu Miejskiego w Wadowicach, wesoła, młodziutka sunia została znaleziona na ulicy Nadbrzeżnej  okolicach sklepu Tesco w Wadowicach. Zwierzak ma około 6 miesięcy, jest w ślicznym biszkoptowym kolorze. Czeka na właściciela lub adopcje.

Jeśli ktoś zna właściciela, lub chciałby adoptować czworonoga, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska). W razie adopcji sunia zostanie zaszczepiona, będzie mieć książeczkę weterynaryjną oraz otrzyma wyprawkę. Zostanie również wysterylizowana.

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.