Drinki firmy Bar de Prix znane są już od blisko dekady. Uświetniają różnego rodzaju eventy i okolic
Barman Dawid z Bar de Prix 6 w międzynarodowym konkursie Master Cup 2019 w Słowackiej Bratysławie!

Drinki firmy Bar de Prix znane są już od blisko dekady. Uświetniają różnego rodzaju eventy i okoliczności. Tym razem poprzeczka znów powędrowała w górę i na pewno zagwarantuje niesamowite doznania smakowe niejednemu z was.

Jedyny barman z Wadowic reprezentujący nasze miasto już od wielu lat znów zabłysnął na arenie międzynarodowej. Dotychczasowe sukcesy Dawida to:  2 miejsce olimpiada Barmanów, 3 miejsce Finlandia Cup, 3 Miejsce Bacardi Monopol, 1 Miejsce World Cocktail Day Goral Vodka oraz udziały w największych konkursach barmańskich w Polsce

Tym razem rywalizacja o najwyższe trofea miała miejsce w Bratysławie podczas Targów Expo na Nestvill Master Cup 2019. Konkurs obfitował w barmanów światowej klasy min. Mistrz Ukrainy, Mistrz Czech, vice mistrz świata IBA, Mistrz UK. Pod sceną zgromadziło się kilkaset osób.  Każdy z zawodników podczas swojego 6 minutowego show miał za zadanie przygotować 3 cocktaile. Pierwszy narzucony przez organizatorów, drugi własnej inwencji twórczej .

Cocktail przygotowany przez Dawida z Bar de Prix to Whisky Nestvill, Gooral Vodka Cranberry, Puree Black Cherry, Falernum i świeży sok z cytryny, całość wykończona chmurą z pianki o smaku poziomki .

 

 (zdjęcie: najmniejsi.com)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.