Na ulicy Karmelickiej w Wadowicach, w bloku nr 71 znajduje się zagubione zwierze. Suczka czeka na swojeg
Drukuj
Zagubiona na ulicy Karmelickiej sunia czeka na właściciela

Na ulicy Karmelickiej w Wadowicach, w bloku nr 71 znajduje się zagubione zwierze. Suczka czeka na swojego właściciela lub szuka nowego domu. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Urzędu Miejskiego w Wadowicach, jedna z mieszkanek zgłosiła Straży Miejskiej, że na ulicy Karmelickiej w bloku nr 71 znajduje się zagubione zwierzę - sunia. Zwierzak o umaszczeniu czarno-podpalanym, niedużych rozmiarów, w dobrej kondycji, bardzo sympatyczna i przyjazna.

Jeśli ktoś zna właściciela, lub chciałby adoptować psiaka, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Znowu zawyją syreny w powiecie. Wiemy dlaczego

W Kalwarii na Dzień Dziecka sporo atrakcji m.in. Bieguś Kalwaryjski

Radoczańskie centrum rekreacyjne nabrało kolorów. Wkrótce otwarcie

Taki śmietnik przy cmentarzu. Kiedy ktoś to posprząta?

Ktoś nie szuka takiego psiaka? Błąka się w miejscowości Wysoka