Tydzień temu w Wadowicach znaleziono 5 szczeniaczków. Dwójka z nich znalazła już nowe domy, pozosta
Szczeniaki do wzięcia. Ktoś chętny?

Tydzień temu w Wadowicach znaleziono 5 szczeniaczków. Dwójka z nich znalazła już nowe domy, pozostały dwie suczki i piesek. Ktoś chętny?

Nasza czytelniczka w ubiegłą niedzielę (20.01) znalazła 5 szczeniaków. Dla dwójki udało się znaleźć dobre domy, jednak zostały jeszcze dwie suczki i piesek. Maluchy są bardzo przyjazne i wesołe. Bez problemu tolerują inne psy oraz koty. Zostały odpchlone, a pies i jedna suczka także odrobaczone (jedna została znaleziona trochę później).

Weterynarz określił ich wiek na około 6/7 tygodni. Wielkościowo będą takie typowe kundelki, gdzieś może do kolana. Są do odebrania od zaraz.

Mogę również pomóc z transportem. Zależy mi żeby trafiły do dobrych domów i przede wszystkim nie na łańcuch. Za trochę miłości z pewnością odwdzięczą się tym samym, a ja bardzo chcę uniknąć oddania ich do schroniska – informuje nas nasza czytelniczka.

Jeśli ktoś jest chętny na jakiegoś zwierzaka proszony jest o kontakt pod numerem telefonu: 884 898 523

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-21 #1 Gość 2019-01-28 14:08
A dlaczego szczeniaki nie trafiły do schroniska zgodnie z obowiązującym prawem? Powiatowy Lekarzu Weterynarii, gdzie jesteś? Dlaczego nie egzekwujesz prawa?
Cytować
+13 #2 Bożena 2019-01-28 15:34
Chyba lepiej żeby ktoś wziął szczeniaczka do domu,najlepszy bidula nie zastąpi domu.
Cytować
0 #3 Przemek 2019-01-28 22:38
Sam idź do schroniska gościu i daj się zamknąć do klatki. Odrobaczą Cię a potem pokłują i będziesz "szczęśliwy" i przerażony w grupie innych psów nie zawsze przyjaznych czekał na swojego Pana lub Panią.
Odrobima rozumu gościu Ci nie zaszkodzi, bo dobry nowy właściciel w pierwszej kolejności zbada i zaszczepi swojego pupila. Użyj najpierw serca a potem bezdusznego (bez)rozumu.
Cytować
-2 #4 Gość 2019-01-29 18:20
Gotowy scenariusz.
Po szczeniaczki zgłoszą się wspaniali nowi właściciele. Jedna z suczek trafi do Państwa Nowaków- przykładna rodzina: on prezes spółki, dwójka dzieci, ona kura domowa, przykładna matka i żona. Suczka będzie oczkiem w głowie, ulubienica całego domu. Będzie na początku zaszczepiona i odrobaczona- bo tak trzeba w trosce o zdrowie psa i dzieci. Nie będzie chipowana, bo to biednego psa przecież boli. Po roku okaże się, że Pan Nowak zdradza żonę z seksowną sekretarką Mariolką. Pani Nowak odkryje to przez przypadek i zbierze dowody , rozwiedzie się z niewiernym mężem. On będzie musiał kupić jej mieszkanie, gdzie ona wyprowadzi się z dziećmi i suczką. Pani Nowak będzie musiała pójść do pracy, a dzieci do szkoły. Sunia zostanie w mieszkaniu, gdzie a uwagi na brak zainteresowania będzie wyła cały dzień, co stanie się powodem konfliktu Pani Nowak z sąsiadami. Pani Nowak będzie zmuszona oddać suczkę, ale okaże się że przez sprawy rozwodowe i niedopilnowana suczka jest już szczenna, więc nikt jej nie przygarnie. Po miesiącu pojawią się szczeniaki, które Pani Nowak przyparta do muru zaniesie w pudełku na cmentarz. Sunie po drodze wypuści w lesie. Nikomu nie przyjdzie do głowy, że gdyby sunia trafiła do schroniska, zostałaby zaszczepiona, odrobaczona, zachipowana a wolontariusze bądź pracownicy schroniska zadbaliby o to aby po uzyskaniu dojrzałości sunia została wysterylizowana - bo takie są obowiązki „złego schroniska” zapisane w umowie z miastem. Cóż, najważniejsze, że sympatyczna Pani Bożenka i nielubiący ludzi zwierzolub Przemek mają poczucie dobrze załatwionej sprawy szczeniaczków, które nie trafiły do „złego schroniska”.
P.S.
szczeniaczki z pudełka znalezione na cmentarzu szukają dobrego domu, czy ktoś pomoże im aby nie musiały trafić do schroniska
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.