Kilka dni temu w okolicach sklepu Majster w Wadowicach znaleziono sunie, umaszczenie czarne, wiek około
Śliczna sunia szuka nowego właściciela. Pomożecie?

Kilka dni temu w okolicach sklepu Majster w Wadowicach znaleziono sunie, umaszczenie czarne, wiek około 7 miesięcy. Ktoś chciałby adopotować zwierzaka?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Urzędu Miejskiego w Wadowicach, kilka dni temu w okolicach sklepu Majster w Wadowicach znaleziono sunie, umaszczenie czarne, wiek około 7 miesięcy.  Jest to niewielki zwierzak o łagodnym usposobieniu.

Jeśli ktoś chciałby adoptować psiaka, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska). Zwierzak otrzyma niezbędne szczepienia oraz wyprawkę. Później zostanie również wysterylizowana.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.