Na kalwaryjskim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie się wiele działo. W samo połudn
Zlot Pluszaków i degustacja zupy ogórkowej na kalwaryjskim rynku

Na kalwaryjskim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie się wiele działo. W samo południe spotkamy się na Zlocie Pluszaków.

W asyście Miejskiej Orkiestry Dętej z Kalwarii dzieciaki ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi zgromadzą się na rynku, gdzie czekać na nich będą konkursy z nagrodami, certyfikaty pluszowego przyjaciela, żywe maskotki i wspólne zabawy. Wykonane będzie też wspólne zdjęcie! Później wesoła parada dzieci przejdzie do sali widowiskowej CKSiT, gdzie przygotowane będą kolejne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Zobacz: Szykuje się huczny tegoroczny Finał WOŚP w Kalwarii. Zobaczcie szczegóły!

Ponadto w południe na rynku będzie degustacja zupy ogórkowej przygotowanej przez Spółdzielnie Socjalną „Smaki Gościńca”. W tym finale gramy dla najmłodszych dzieci, dla których maskotki są naprawdę ważne.

Zapraszamy wszystkich, dużych i małych, ze swoimi milusińskimi na Zlot Pluszaków" - informują nas organizatorzy – informują nas organizatorzy.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.