Reporterzy "Magazynu śledczego Anity Gargas" wzięli na warsztat greckie pożary, w czasie których życ
Mieszkaniec Wysokiej opowie o śmierci swoich najbliższych podczas pożarów w Grecji

Reporterzy "Magazynu śledczego Anity Gargas" wzięli na warsztat greckie pożary, w czasie których życie straciło 100 osób. Wśród nich był Jarosław Korzeniowski, mieszkaniec Wysokiej, który stracił żonę i synka.

Reporterzy "Magazynu śledczego Anity Gargas", zbadali okoliczności tragicznych pożarów na greckim wybrzeżu, w wyniku których życie straciło 100 osób, a setki zostało rannych. Wśród nich był Jarosław Korzeniowski, mieszkaniec podwadowickiej  Wysokiej, który w kataklizmie stracił żonę i 9-letniego syna. Ekipa programu Anity Gargas towarzyszyła zrozpaczonemu mężczyźnie w trudnym powrocie na miejsce tragedii.

Czy udało mu się lepiej poznać okoliczności śmierci najbliższych? Co naprawdę wydarzyło się na łodzi, w której schronienia szukały ofiary? Czy przyczyną pojawienia się ognia mogły być celowe podpalenia? Dlaczego, mimo prawie pięciomiesięcznego śledztwa w sprawie nadal jest więcej znaków zapytania niż odpowiedzi? Czy gdyby greckie władze i służby ratunkowe działały profesjonalnie można było uniknąć chaosu oraz paniki, a w efekcie dramatu na tak wielką skalę?

Cztery miesiące po porażającej tragedii relacje świadków i ocalałych z pożarów będzie można zobaczyć w "Magazynie śledczym Anity Gargas" w czwartek (20.12) o godzinie 22:20 w TVP1.

Zapowiedź programu:

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+18 #1 Julka 2018-12-20 16:16
Biedni ludzie :(
Cytować
+15 #2 Rozpacz 2018-12-20 17:17
To jest poprostu niewyobrazalne wyjechac z rodzina a wrócic sam. Straszna tragedia.
Cytować
+14 #3 Ip 2018-12-20 17:47
Coś okropnego !!!!!!!!!! :(
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.