Nie odpala wam rano z powodu słabego prądu w akumulatorze? Straż Miejska w Wadowicach, podobnie jak w
Auto nie odpala na mrozie? Straż Miejska pomoże i przyjedzie z kablami

Nie odpala wam rano z powodu słabego prądu w akumulatorze? Straż Miejska w Wadowicach, podobnie jak w ubiegłym roku, podjedzie z kablami rozruchowymi. To taki pomysł Urzędu Miejskiego w Wadowicach na nadchodzące mrozy.

Mimo, że za pasem zima, pogoda jeszcze nie daje się tak mocno w znaki. Pada co prawda deszcz, ale póki co większy śnieg i siarczysty mróz nas omija. Jednak w nocy temperatura spada poniżej zera, i problem, zwłaszcza wcześnie rano, mają kierowcy, których pojazdy, ze względu na temperaturę, nie mogą odpalić.

Urząd Miejski w Wadowicach wychodzi na przeciw temu problemowi. To pomysł byłego już burmistrza Wadowic Mateusza Klinowskiego, który sprawdził się już w ubiegłym roku: jeśli  ktoś z mieszkańców gminy Wadowice ma problem z odpaleniem samochodu, może zadzwonić po Straż Miejską pod numerem telefonu 606 319 789. Przyjadą oni z kablami rozruchowymi aby "dać nieco prądu".  

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.