Trzy wesołe psiaki (dwa pieski i suczka) czekają na adopcje. Zwierzaki trochę wystraszone, na pewno sz
Drukuj
Trzy śliczne psiaki szukają nowego domu

Trzy wesołe psiaki (dwa pieski i suczka) czekają na adopcje. Zwierzaki trochę wystraszone, na pewno szybko się odnajdą przy boku swoich opiekunów. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Urzędu Miejskiego w Wadowicach, trzy wesołe psiaki nadal czekają na adopcje. Są to dwa pieski i sunia, zwierzaki trochę wystraszone, na pewno szybko się odnajdą przy boku swoich opiekunów. Zostały odrobaczone, później zostaną wysterylizowane, zaszczepione, wraz z szansą na nowe domy otrzymają ksiażęczkę weterynaryjną oraz niezbędne oporządzenie.

Jeśli ktoś chciałby adoptować któregoś z czworonogów, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

AKTUALIZACJA (PONIEDZIAŁEK, 17 GRUDNIA 2018 09:25)

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Syf na dnie Jeziora Mucharskiego. Jest odpowiedź Wód Polskich

Trwa kiermasz i licytacje. Środki przeznaczone będą na operację dzielnej Wiktorii

"To nie zbiornik, to zagnojone bajoro". Mieszkańcom okolic Jeziora Mucharskiego puszczają nerwy

Mistrzowie Parkowania 61

Bezpłatne profilaktyczne badania mammograficzne w ZZOZ w Wadowicach