Trzy wesołe psiaki (dwa pieski i suczka) czekają na adopcje. Zwierzaki trochę wystraszone, na pewno sz
Drukuj
Trzy śliczne psiaki szukają nowego domu

Trzy wesołe psiaki (dwa pieski i suczka) czekają na adopcje. Zwierzaki trochę wystraszone, na pewno szybko się odnajdą przy boku swoich opiekunów. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Urzędu Miejskiego w Wadowicach, trzy wesołe psiaki nadal czekają na adopcje. Są to dwa pieski i sunia, zwierzaki trochę wystraszone, na pewno szybko się odnajdą przy boku swoich opiekunów. Zostały odrobaczone, później zostaną wysterylizowane, zaszczepione, wraz z szansą na nowe domy otrzymają ksiażęczkę weterynaryjną oraz niezbędne oporządzenie.

Jeśli ktoś chciałby adoptować któregoś z czworonogów, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

AKTUALIZACJA (PONIEDZIAŁEK, 17 GRUDNIA 2018 09:25)

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Drugie życie banerów wyborczych. Zrobią z nich torby i plecaki

Spod papieskiego pastorału znowu leje się woda

Psiak znaleziony na Polnej w Wadowicach szuka właściciela. Pomożecie?

Mistrzowie Parkowania 64

Nowy plac rekreacyjny w Tomicach odebrany