Na terenie Zawadki znaleziono czarnego psa labradora. Poszukiwany jest właściciel sympatycznego psiaka,
Znaleziony w Zawadce labrardor szuka właściciela lub nowego domu

Na terenie Zawadki znaleziono czarnego psa labradora. Poszukiwany jest właściciel sympatycznego psiaka, bądź ktoś, kto chciałby go adoptować. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Urzędu Miejskiego w Wadowicach, we wtorek (4.12) na terenie Zawadki, znaleziono czarnego psa rasy labrador. Zwierzak bardzo łagodny i przyjazny.

Jeśli ktoś mógłby pomóc odnaleźć właściciela czworonoga, lub chciałby go adoptować, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 Kleryk 2018-12-06 19:42
nie ma tatuaża badz chuipa?
właściciel nie ma serca zakładając psu takiego typu obroże, dla dyscypliny i posłuszeństwa powinno sie brać trenera dla psów!
nie wiem czy przez weekendy można adoptować, jeśli tak chętnie to zrobię
Cytować
-3 #2 Grzegorz 2018-12-06 21:26
Piesek jest chyba z okolic Stryszawy jutro dam namiar wlascicielowi bo takie ogloszenia sa na przystankach.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.