W gminach należących do Doliny Karpia pojawiła się sympatyczna kolorowa ryba: to Karp Przestrzenny, m
Karp Przestrzenny jako wizualizacja Doliny Karpia

W gminach należących do Doliny Karpia pojawiła się sympatyczna kolorowa ryba: to Karp Przestrzenny, mający w założeniu być systemem identyfikacji wizualnej tej doliny.

Taka ciekawostka: W gminach należących do Doliny Karpia pojawiła się sympatyczna kolorowa ryba: Karp Przestrzenny. Jest  to jeden z elementów wizualizacji Doliny Karpia , który został zrealizowany w ramach działań  Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze". Priorytet 4  "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej" Tytuł projektu: Utworzenie infrastruktury turystycznej oraz stworzenie Systemu Identyfikacji Wizualnej Doliny Karpia, propagujących dziedzictwo kulturowe na obszarze rybackim Doliny Karpia.

Celem tej inicjatywy jest zbudowanie silnej marki terytorialnej w oparciu o gminy współtworzące Stowarzyszenie Dolina Karpia, aby zbudować spójną tożsamość regionu w oparciu o bogatą różnorodność i jednorodną identyfikację wizualną. Każda gmina musi mieć swoją rozpoznawalną tożsamość – twierdzą pomysłodawcy.

Karp w zależności od gminy ma różne kolory symbolizujące charakterystyczne dla niej elementy i bogactwa. Inicjatorem stawiania karpi jest Stowarzyszenia Dolina Karpia. Docelowo kolorowe ryby mają pojawić się we wszystkich gminach tworzących  Dolinę Karpia.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-4 #1 KOS 2018-12-06 13:13
Dlaczego taki tęczowy? Obecnie to niestety kojarzy się z pewnymi środowiskami.
Cytować
0 #2 Anna 2018-12-17 12:22
Cytuję KOS:
Dlaczego taki tęczowy? Obecnie to niestety kojarzy się z pewnymi środowiskami.

Po prostu kolorowy... i tyle. Bardzo fajny!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.