W centrum Andrychowa, podobnie jak w Wadowicach, na Placu Mickiewicza stanęła choinka. Drzewko jest dar
W centrum Andrychowa też już stanęła choinka

W centrum Andrychowa, podobnie jak w Wadowicach, na Placu Mickiewicza stanęła choinka. Drzewko jest darem jednej z mieszkanek miasta.

W Andrychowie też już świątecznie. W środę (5.12) na Placu Mickiewicza stanęła świąteczna choinka. Jak informują Nowiny Andrychowskie, jest darem jednej z mieszkanek miasta, która jednak pragnęła pozostać anonimowa. Drzewo nie musiało być daleko transportowane, bo rosło niedaleko na prywatnym terenie.

Jeszcze dzisiaj a najpóźniej jutro na choince zostanie zainstalowane świąteczne oświetlenie. Za dwa tygodnie mieszkańcy Andrychowa będą pod nią obchodzić dziewiątą już Andrychowską Wigilię., która cieszy się sporym powodzeniem.

Przypomnijmy, że swoje drzewko mają też już Wadowice. W poniedziałek (3.12)  świerk został zainstalowany od strony ulicy Lwowskiej, w południowo-wschodniej części rynku. Przyjechał do nas tym razem z pobliskiej Kleczy. Jest mniejszy niż w poprzednich latach, bo ma tylko 10 metrów, ale i tak cieszy oko.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 Jacek 2018-12-05 16:08
W Andrychowie nie ma centrum, to miasto jest nie do życia... :-|
Cytować
+4 #2 Andrzej 2018-12-05 18:20
W tym roku sami darczyńcy☺... Do Wadowic również drzewko przybyło z sąsiedniej Kleczy od prywatnej rodziny.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.