"Porzucenia", zastawianie chodników, miejsc parkingowych, parkowanie między słupkami, zastawianie wyja
Drukuj
Mistrzowie parkowania 57

"Porzucenia", zastawianie chodników, miejsc parkingowych, parkowanie między słupkami, zastawianie wyjazdów wózków pod marketami. Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć "Mistrzów parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego razu znowu nazbierało nam się spora ilość zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników. Tym razem spora porcja "mistrzów" porzucających swoje auta na trawnikach,  chodnikach i skrzyżowaniach, parkujących między słupkami, zastawiających inne miejsca parkingowe czy blokujących wyjazdy dla wózków pod marketami.

Porzucony (bo ciężko to nazwać parkowaniem...) na chodniku i trawniku na ulicy Putka w Wadowicach (okolice Jana). Podesłał Anonim.

 

Fantazyjnie zaparkowany na chodniku pod wadowickim Lidlem ford. Po co przejmować się pieszymi i matkami z wózkami? Podesłał Tomasz.

 

 

 

Wciśnięty między słupki pojazd na ulicy Cichej w Wadowicach. Podziwiamy precyzję kierowcy... Podesłał Buła.

 

Kolejny kierowca , który nie przejmuje się pieszymi i zastawia chodnik na ulicy Iwańskiego w Wadowicach. Podesłał Rafał.

 

Odważnie zaparkowana osobówka na środku skrzyżowania Placu Bohaterów Getta w Wadowicach Podesłał Buła.

 

Porzucenie hondy pod Janem w Wadowicach. Podesłała Magdalena.

 Kompletnie zablokowany przez zaparkowanego opla wyjazd do wózków pod wadowickim Janem. Podesłała Magdalena.

 

Zastawienie przez kierowcę fiata kilku miejsc parkingowych pod wadowickim Janem. Po co przejmować się innymi... Podesłał Piotr.

 

To nie jest jadące auto. To zaparkowany na środku drogi na Placu Kościuszki w Wadowicach nissan. Jego kierowca poszedł do sklepu... Trzeba mieć fantazje prawda? Podesłał Bartosz.

 


A to reszta naszej sporej już kolekcji:

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Anonim, Tomasz, Buła, Rafał, Magdalena, Piotr, Bartosz)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Spod papieskiego pastorału znowu leje się woda

Psiak znaleziony na Polnej w Wadowicach szuka właściciela. Pomożecie?

Mistrzowie Parkowania 64

Nowy plac rekreacyjny w Tomicach odebrany

Policja apeluje do grzybiarzy, aby... nie gubili się w lesie