"Porzucenia", zastawianie chodników, miejsc parkingowych, parkowanie między słupkami, zastawianie wyja
Mistrzowie parkowania 57

"Porzucenia", zastawianie chodników, miejsc parkingowych, parkowanie między słupkami, zastawianie wyjazdów wózków pod marketami. Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć "Mistrzów parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego razu znowu nazbierało nam się spora ilość zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników. Tym razem spora porcja "mistrzów" porzucających swoje auta na trawnikach,  chodnikach i skrzyżowaniach, parkujących między słupkami, zastawiających inne miejsca parkingowe czy blokujących wyjazdy dla wózków pod marketami.

Porzucony (bo ciężko to nazwać parkowaniem...) na chodniku i trawniku na ulicy Putka w Wadowicach (okolice Jana). Podesłał Anonim.

 

Fantazyjnie zaparkowany na chodniku pod wadowickim Lidlem ford. Po co przejmować się pieszymi i matkami z wózkami? Podesłał Tomasz.

 

 

 

Wciśnięty między słupki pojazd na ulicy Cichej w Wadowicach. Podziwiamy precyzję kierowcy... Podesłał Buła.

 

Kolejny kierowca , który nie przejmuje się pieszymi i zastawia chodnik na ulicy Iwańskiego w Wadowicach. Podesłał Rafał.

 

Odważnie zaparkowana osobówka na środku skrzyżowania Placu Bohaterów Getta w Wadowicach Podesłał Buła.

 

Porzucenie hondy pod Janem w Wadowicach. Podesłała Magdalena.

 Kompletnie zablokowany przez zaparkowanego opla wyjazd do wózków pod wadowickim Janem. Podesłała Magdalena.

 

Zastawienie przez kierowcę fiata kilku miejsc parkingowych pod wadowickim Janem. Po co przejmować się innymi... Podesłał Piotr.

 

To nie jest jadące auto. To zaparkowany na środku drogi na Placu Kościuszki w Wadowicach nissan. Jego kierowca poszedł do sklepu... Trzeba mieć fantazje prawda? Podesłał Bartosz.

 


A to reszta naszej sporej już kolekcji:

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Anonim, Tomasz, Buła, Rafał, Magdalena, Piotr, Bartosz)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+13 #1 łopata 2018-11-28 13:06
Kierowcy busa na Cichej dać mandat za parkowanie i nagrodę za umiejętności :lol:
Nie potrafiłbym chyba tak wjechać :P
Cytować
+7 #2 dert 2018-11-28 14:47
policja przejezdza i nie reaguje i to sa efekty.
Choc komuna była zła to kierowcy wiedzieli że takie łamanie prawa bedzie skutkowało mandatem a tu nic i zero reakcji./Na zdjęci drogi pod szpital widać znak że mozna parkować do kilku minut i jest ok pod warunkiem że znak stoi po lewej stronie na ulicy jednokierunkowe j gdzie w polsce jest ruch prawostronny. Cóż były komendant strazy miejskiej a teraz znawca od znakópw nadaje się do tej pracy jak poprzednik.Dlac zego któs zatrudnia taką osobę która nie nadaje się na taki etat ? Gdzie jest policja która winna powiadamiać o takim złym oznakowaniu. Barska chodzi o ulice co była pralnia i tu mamy ruch prawostronny zakaz zatrzymywania i cała ulica od skrzyzowania do skrzyzowania zajęta gdzie przepis mówi jasno 10metrów .Policja niech walczy o podwyzki by w tych wypadkach nic nie robić a jak dojdzie do pozaru lub wezwanie karetki to napiszą że nie dało się uratowac bo samochód blokował droge. strajkowac dalej polcjo !!!!!!
Cytować
+7 #3 Uchachany 2018-11-28 14:47
Jak musiało go pragnienie przycisnąć, że zdobył się na takie mistrzostwo? Dwa kroki i już pije piwko. :D

Mógł nie zamykać drzwi, wtedy z powrotem też nie miałby kłopotu. Nawet jakby zleciał ze schodów, to na fotel by trafił :-)
Cytować
+7 #4 alex 2018-11-28 14:58
Cytuję łopata:
Kierowcy busa na Cichej dać mandat za parkowanie i nagrodę za umiejętności :lol:
Nie potrafiłbym chyba tak wjechać :P

Zgadzam sie z Twoim komentarzem. Oprócz tego kierowcy to trzeba dać nagrodę tez temu co zaparkował na Placu Kościuszki. No ten to już jest mistrzostwo świata i jeszcze dał kamienie pod koła. MISTRZ POPROSTU MISTRZ:-)))
Cytować
0 #5 :0 2018-11-28 20:42
nie ma co sie dziwic, wszysko wszedzie platne to ludzie parkuja gdzie sie da :D
Cytować
+4 #6 kaki 2018-11-28 21:07
niektórym wypadałoby spuścić powietrze z kół; ewentualnie wezwać policję / straż miejską celem odholowania na parking policyjny
Cytować
+3 #7 sa 2018-11-29 04:55
Ale jak dla mnie numerem jeden tej porcji zdjć zdobywa NISSAN.
Kierowca tego pomysłu to chyba totalny debil.
Cytować
0 #8 luki 2018-12-03 13:35
A ja bym proponował nowy wątek "Mistrzowie Wadowickiego "DIZAJNU" Jak wadowiccy przedsiebiorcy dbają o wygląd naszego miasta jak nie wiecie co mam na mysli to na bocznej scianie byłego Eldomu jest piekna reklama od strony miasta :))))
A chłop siedzi w środku zimno mu mógł by coś z tym zrobić no ale jaka firma taki wygląd :)

A może on wogóle nie wie o tej reklami :))))))
Cytować
0 #9 Cris 2018-12-05 19:52
to nie honda tylko hyundai
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.