Dwa sympatyczne psiaki znalezione w Jaroszowicach, owczarek niemiecki (krótkowłosy) oraz pies w typie r
Drukuj
Dwa psiaki znalezione w Jaroszowicach potrzebują pomocy

Dwa sympatyczne psiaki znalezione w Jaroszowicach, owczarek niemiecki (krótkowłosy) oraz pies w typie rottweilera szukają właściciela lub nowego domu. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, w Jaroszowicach, w okolicy sklepu meblowego Czart, zostały znalezione dziś dwa duże zwierzaki: owczarek niemiecki (krótkowłosy) oraz pies w typie rottweiler. Psy przyzwyczajone do ludzi, przyjazne.

Jeśli ktoś może pomóc w ustaleniu właściciela zwierząt lub byłby gotowy psy zaadoptować  proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Gabrysia z Kalwarii wystąpi w Szansie na Sukces. Powalczy o dziecięcą Eurowizję.

Bank rozwiązał problem ze swoim kontrowersyjnym andrychowskim bankomatem

Mistrzowie Parkowania 63

Siostra Adamina skończyła właśnie 105 lat. To najstarsza mieszkanka gminy Wadowice

Widzisz wnyki? Pomóż złapać kłusownika