Urząd Miejski po raz drugi z okazji Światowego Dnia Ubogich zaprasza na  Wymianę Ciepła, czyli akcj
Drukuj
Wymiana ciepła. Kolejna akcja dla potrzebujących

Urząd Miejski po raz drugi z okazji Światowego Dnia Ubogich zaprasza na  Wymianę Ciepła, czyli akcję, gdzie będziemy dzielić się - ciepłem słów, ciepłem ubrań i ciepłem posiłku przy wspólnym stole.

19 listopada przypada ogłoszony przez papieża Franciszka Światowy Dzień Ubogich. Z tej okazji Urząd Miejski w Wadowicach organizuje w niedzielę 25 listopada w godzinach od 13:00 do wieczora na Placu Solidarności w Wadowicach  Wymianę Ciepła. To organizowana po raz drugi akcja, gdzie mieszkańcy będą dzielić się z potrzebującymi.

Dzielmy się ciepłem słów i ciepłem posiłku przy wspólnym stole. Spędźmy czas razem, bo każdy z nas potrzebuje ciepła drugiego człowieka – mówią organizatorzy.

Magistrat zapewnia gorącą herbatę i ciepłe przyjęcie. Każdy może pomóc, przynosząc własne zrobione czy kupione ciasto (pokrojone koniecznie na kawałki), słodycze, pieczywo czy inne rzeczy. To doskonała okazja aby poznać czy porozmawiać z potrzebującymi.

Można też pomóc pomóc w organizacji wydarzenia lub szukaniu sponsorów pisząc na adres: mcholewa@wadowice.pl lub dzwoniąc 33 873 18 11 (w godzinach od 8:00 do 15:00).


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Rozwydrzone dzieciaki w miejskim busie. List naszego czytelnika

Biegacze rezygnują podczas biegów z plastikowych kubków

Piękny gest! Judyta ścięła włosy, żeby pomóc chorej osobie

Zamknięty samochód w upalny dzień może być miejscem tragedii. Policja uczula

Wadowice na starej fotografii, część 27