Na terenie Wadowic, obok budynku Madix, znaleziono około 6 miesięczną suczkę. Poszukiwany jest właś
Sympatyczna suczka znaleziona w Wadowicach szuka właściciela lub nowego domu. Pomożecie?

Na terenie Wadowic, obok budynku Madix, znaleziono około 6 miesięczną suczkę. Poszukiwany jest właściciel sympatycznego psiaka, bądź ktoś, kto chciałby ją adoptować. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Straż Miejska w Wadowicach, w piątek (9.11) na terenie Wadowic, obok budynku Madix, znaleziono około 6 miesięczną suczkę. Pies jest sympatyczny, zadbany.

Jeśli ktoś mógłby pomóc odnaleźź właściciela zwierzaka, lub chciałby go adoptować, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 endriu 2018-11-10 13:58
Widziałem takiego pieska u cyganow na os.Kopernika 8 lub 9
Cytować
-1 #2 Firestarter radny 2018-11-11 04:34
Po przejęciu władzy znajdzie się paru ancymonów co czasem będą dysponować i zająć się nieszczęsną będą mogli. Przydatniejsi się staną natenczas, bardziej niźli do tej pory.
Cytować
0 #3 endriu 2018-11-11 15:12
Znalazła się włascicielka psa
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.