Zastawianie na parkingach,  "porzucenia", parkowanie na trawnikach, kilku miejscach parkingowych, zastaw
Drukuj
Mistrzowie parkowania 56

Zastawianie na parkingach,  "porzucenia", parkowanie na trawnikach, kilku miejscach parkingowych, zastawianie chodników, miejsc dla niepełnosprawnych.  Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć "Mistrzów parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego razu znowu nazbierało nam się spora ilość zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników. Tym razem spora porcja "mistrzów" którzy misz-masze na parkingach osiedlowych, "porzucenia", parkowania na trawnikach, kilku miejscach parkingowych, zastawianie chodników, miejsc dla niepełnosprawnych.

Zablokowany wjazd oraz zastawione miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych pod Wadowicką Biblioteką Publiczną przez kierowce volkswagena. Podesłał Sebastian.

 

Pozostawiony na środku parkingu przy wadowickim Powiatowym Urzędzie Pracy volkswagen. Po co ułatwiać innym wyjazd nie? Podesłał Michał.

 

Ford którego kierowca na ulicy Karmelickiej zastawił cały chodnik. Po co przejmować się pieszymi, matkami z wózkami? Ważne, że się zaparkowało... Podesłał Andrzej K.

 

 

Fantazyjnie porzucony (bo parkowaniem ciężko to nazwać...) na jednym z ruchliwych pasów ulicy Lwowskiej w Wadowicach ford. Podesłał Andrzej K.

 

 

Zaparkowana na całym chodniku na Osiedlu Westerplatte w Wadowicach ciężarówka. Po co przejmować się pieszymi? Podesłał Marek.

 

 

Zaparkowane na kilku miejscach parkingowych przy Parku Handlowym Błonie w Wadowicach audi i mercedes. Podesłał Marek.

 

 

Zaparkowany na trawniku przy ulicy Podmiejskiej w Wadowicach fiat seicento. Podesłał Madkoni.

 

 

Porzucony (bo parkowaniem to ciężko nazwać...) opel astra na skrzyżowaniu ulic Trybunalskiej i Żwirki i Wigury w Wadowicach. Podesłała Ola.

 

Fantazyjny misz-masz na jednym z wadowickich osiedli... Podesłała Bartosz.

 


A to reszta naszej sporej już kolekcji:

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Sebastian, Michał, Andrzej K, Marek, Madkoni, Ola, Bartłomiej)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Drugie życie banerów wyborczych. Zrobią z nich torby i plecaki

Spod papieskiego pastorału znowu leje się woda

Psiak znaleziony na Polnej w Wadowicach szuka właściciela. Pomożecie?

Mistrzowie Parkowania 64

Nowy plac rekreacyjny w Tomicach odebrany