Na ulicy Wojska Polskiego w Wadowicach znaleziono śliczne biało-czarne i biało-czarne-rude kotki (dwa
Drukuj
Pięć słodkich kotów i kotek szuka nowego domu. Pomożecie?

Na ulicy Wojska Polskiego w Wadowicach znaleziono śliczne biało-czarne i biało-czarne-rude kotki (dwa kotki, trzy kocurki). Kto chce przygarnąć te odpchlone i odrobaczone słodziaki?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, w piątek (26.10) na ulicy Wojska Polskiego  w Wadowicach, znalezione zostały kotki – śliczne biało-czarne, i biało-czarno-rude.  Jedna z mieszkanek poinformowała Straż Miejską o zwierzakach, które ktoś porzucił. Wiek kociąt określono na około dwa miesiące, są to dwie kotki, trzy kocurki. Zostały odpchlone, odrobaczone.

Jeśli ktoś chciałby adoptować któregoś z tych słodziaków  proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Spod papieskiego pastorału znowu leje się woda

Psiak znaleziony na Polnej w Wadowicach szuka właściciela. Pomożecie?

Mistrzowie Parkowania 64

Nowy plac rekreacyjny w Tomicach odebrany

Policja apeluje do grzybiarzy, aby... nie gubili się w lesie