Wadowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która 13 stycznia 2019 roku będzie grać w ca
Drukuj
Wadowicki sztab WOŚP szuka wolontariuszy na 27 finał. Dołączycie?

Wadowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która 13 stycznia 2019 roku będzie grać w całej Polsce pod hasłem „Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych” szuka wolontariuszy.

Już wkrótce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 27 w Polsce (w Wadowicach po raz 26), tym razem 13 stycznia przyszłego roku jej wolontariusze będą zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

W naszym lokalnym wadowickim sztabie WOŚP również rozpoczyna się praca nad organizacją tego corocznego wydarzenia charytatywnego. Od lat młodzież chętnie służy swoją bezpłatną pomocą. W związku z tym organizatorzy poszukują osób, które chciałyby zostać wolontariuszami lub pomóc w organizacji wydarzenia.

Wszystkie chętne osoby proszone są o:

- wypełnienie formularzu dostępnego pod adresem: https://link.do/vEgvy
- przesłanie swojego zdjęcia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prawidłowe zdjęcie powinno być takie jak do legitymacji, zapisane w formacie JPG i nie może być mniejsze niż 800x600 pikseli. Zdjęcie powinno być nazwane swoim imieniem i nazwiskiem (wg wzoru NazwiskoImie.jpg). Fotografia nie może być niewyraźne, za ciemna/jasna, w przebraniu uniemożliwiającym identyfikację. Pod uwagę będą brane tylko kompletne zgłoszenia z odpowiednim zdjęciem.
 
Wadowicki sztab WOŚP zaprasza wszystkich zainteresowanych na stronę Facebook: https://www.facebook.com/wosp.wadowice


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Drugie życie banerów wyborczych. Zrobią z nich torby i plecaki

Spod papieskiego pastorału znowu leje się woda

Psiak znaleziony na Polnej w Wadowicach szuka właściciela. Pomożecie?

Mistrzowie Parkowania 64

Nowy plac rekreacyjny w Tomicach odebrany