Dzięki andrychowskiej firmie Webcamera, WadowiceNet i właścicieli jednego z gospodarstw agroturystyczn
Jezioro Mucharskie też można oglądać w sieci dzięki kamerze

Dzięki andrychowskiej firmie Webcamera, WadowiceNet i właścicieli jednego z gospodarstw agroturystycznych można w sieci oglądać na laptopie, tablecie czy smartfonie obraz z kamery z jeziora Mucharskiego. Robi wrażenie.

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o nowej kamerze  firmy Webcamera, transmitującej obraz z lanckorońskiego rynku a tu kolejna niespodzianka. Andrychowska firma przy współpracy  z dostawcą internetu WadowiceNet i dzięki uprzejmości jednego z gospodarstw agroturystycznych w Jaszczurowej zainstalowała kolejną kamerę. Transmituje ona obraz na żywo  z Jeziora Mucharskiego w jakości Full HD (1920 × 1080) do internetu. Oglądać można go poprzez przeglądarkę internetową (kliknij TUTAJ) lub smartfony i tablety, instalując bezpłatną aplikację WebCamera.pl.

Widok robi wrażenie: oprócz wód Zbiornika Świnna Poręba, dzięki obrotowi i powiększeniu, możemy zobaczyć również koronę zapory i nieczynną elektrownię wodną przy niej, ptasie wyspy, Gołębiówkę, górę Jaroszowicką, jeden z mostów i przebiegającą przez niego drogę krajową nr 28 czy wieś Mucharz oraz znajdujący się w niej kościół.

Przypomnijmy, że dzięki WebCamera mieszkańcy powiatu mogą śledzić m.in. wadowicki, kalwaryjski i lanckoroński rynek oraz centrum Andrychowa.


(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Lucjan 2018-07-12 09:13
Świetny pomysł z tą kamerą. Nie myślałem, że dożyję czasów, kiedy będę mógł zobaczyć zalany zbiornik.
Cytować
-1 #2 Marian 2018-07-20 10:38
No nareszcie.Po moich ciągłych pytaniach "kiedy będzie kamerka",słowa stały się faktem,brawo .
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.