W gminie Wieprz podczas dożynek odbędzie się po raz kolejny Traktoryja, czyli wyścigi traktorów z at
W gminie Wieprz po raz kolejny szykują się wyścigi traktorów!

W gminie Wieprz podczas dożynek odbędzie się po raz kolejny Traktoryja, czyli wyścigi traktorów z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie na co popatrzeć!

Koniec sierpnia i początek września to czas tradycyjnych dożynek, które odbywają się we wszystkich gminach powiatu wadowickiego. W gminie Wieprz oprócz tradycyjnych obchodów po raz kolejny przygotowano dodatkową atrakcję. To Traktoryja, czyli wyścigi traktorów. Pierwsza dwie edycja spotkały się ze sporym zainteresowaniem. Stąd organizatorzy idą za ciosem i w tym roku ponownie organizują te emocjonujce zawody.

Wydarzenie jest dedykowane rolnikom, którzy chcą zakończyć okres żniw w sposób nietypowy i pełen emocji. Wyścig ma przebiegać w duchu zasad fair-play oraz zdrowej rywalizacji – informują organizatorzy.


Impreza odbędzie się w  niedziele 26 sierpnia od godziny 17:00 na boisku LKS "Orzeł" Wieprz. W zawodach może wziąć udział osoba pełnoletnia, z prawem jazdy kategorii B lub T i przede wszystkim... trzeźwa. Pojazd nie może być "rasowany" ma być zwykłym ciągnikiem rolniczym. Przygotowano 3 klasy według mocy silnika: Capek, Pół mocna, Tytan. Celem wyścigu jest jak najszybsze dotarcie do mety slalomem.

Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody: vouchery, nagrody pieniężne oraz puchary,

Ilość zawodników jest ograniczona, zgłoszenia przyjmowane są w Gminnym Ośrodku Kultury lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.