Psiak który od kilku dni błąkał się po głównej drodze w Ponikwi, szuka właściciela lub nowego do
Psiak znaleziony w Ponikwi szuka właściciela lub kogoś kto go przygarnie

Psiak który od kilku dni błąkał się po głównej drodze w Ponikwi, szuka właściciela lub nowego domu. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, poszukiwany jest właściciel pieska, który od kilku dni błąkał się po Ponikwi, zwykle przebywał wzdłuż głównej drogi.

Piesek w typie jamnika szorstkowłosego, maść biało-czarno-ruda. Zwierzak najprawdopodobniej komuś uciekł, na szyi ma obroże.  Jest bardzo przyjazny i spokojny. Jeśli ktoś rozpoznaje psa albo może pomóc w ustaleniu jego właściciela proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska). Jeśli jednak nie uda się go odnaleźć, czworonóg zostanie oddany do adopcji.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.