Sympatyczna sunia, w wieku około 3 lat, znaleziona w Kaczynie szuka właściciela lub nowego domu. Pomo
Sympatyczna sunia znaleziona w Kaczynie szuka właściciela lub nowego domu

Sympatyczna sunia, w wieku około 3 lat, znaleziona w Kaczynie szuka właściciela lub nowego domu. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie psy, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone zwierzaki, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, poszukiwany jest właściciel lub nowy dom dla sympatycznej suni, która kilka dni temu została znaleziona na terenie Kaczyny. Zwierzak od kilku dni błąkał się w tamtej okolicy, szukając schronienia. Sunia jest spokojna, o łagodnym usposobieniu. Wiek około 3 lat.

Jeśli ktoś  mógłby pomóc w ustaleniu właściciela, lub chciałby przygarnąć zwierzaka, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.