Trzy słodkie koty szukają domu. Dwa z nich zostały znalezione w kartonie na ulicy Zaskawie w Wadowicac
Trzy słodkie kocury szukają domu. Pomożecie?

Trzy słodkie koty szukają domu. Dwa z nich zostały znalezione w kartonie na ulicy Zaskawie w Wadowicach. Z kolei trzeci ranny odnaleziony został na terenie miejscowości Wysoka. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie psy, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone zwierzaki, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, dwa małe kotki - wiek około 4 tygodni, zostały znalezione na ulicy Zaskawie w Wadowicach. Ktoś bez serca zostawił je przy chodniku w kartonie.  Maluchy zdrowe, bardzo wesołe, zwłaszcza samiczka biało czarna, czarny kotek to samczyk, jest spokojniejszy. Otrzymały dawki leków na odrobaczenie i odpchlenie. Teraz uczą się korzystać z kuwety.  Jak już dorosną zostaną wysterylizowane.

Z kolei rudy, dorosły kot, to samiczka, którą osłabioną i ranną znaleziono na terenie miejscowości Wysoka. Kotka obecnie dochodzi do siebie u weterynarza. Jest oswojona, bardzo przyjazna, mógł ja spotkać niestety los maluchów.

Jeśli ktoś  chciałby adoptować któregoś z kotów, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 ghod 2018-05-20 01:30
w tytule jest napisane "trzy kocury", a z artykułu wynika, że tylko jeden z nich to kocur...
Cytować
0 #2 anka 2018-05-28 01:50
KOCURY znaczy koty w swoim niezrozumialym dla Ciebie pojeciu
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.