Sympatyczna suczka, mieszaniec z dużą przewagą jamnika szuka właściciela albo kogoś, kto przygarnie
Sunia z Rokowa potrzebuje pomocy

Sympatyczna suczka, mieszaniec z dużą przewagą jamnika szuka właściciela albo kogoś, kto przygarnie ją do nowego domu. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie psy, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Ciągle niestety jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone zwierzaki, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, poszukiwany jest właściciel suczki, którą znaleziono w Rokowie. Jest to nieduży zwierzak, wielkości jamnika, mieszaniec, maści biszkoptowej. Przyjazny ale nieco wystraszony.

Jeśli ktoś mógłby pomóc odnaleźć właścicieli, lub chciałby adoptować psiaka, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 anka 2018-04-21 13:57
blagam niech ktos wezmie ja ona w schronie nie przezyje
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.