Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach wygrały ogólnopolski konkurs "Always jak dziewczyn
Dziewczyny z Wadowic w "Pytaniu na Śniadanie". Mówiły o pewności siebie

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach wygrały ogólnopolski konkurs "Always jak dziewczyna" - budowanie pewności siebie u nastolatek. W programie TVP2 "Pytanie na śniadanie" został wyemitowany krótki materiał na ten temat.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach wygrały ogólnopolski konkurs marki Always zorganizowany pod globalną kampanię #JakDziewczyna, która ma zmienić negatywne postrzeganie słów "jak dziewczyna" i spowodować, by były odbierane jako komplement i budować poczucie pewności siebie. Akcja  ma sprawić, że dziewczęta wkraczające w wiek dojrzewania poczują się dumnie i pewnie podczas robienia czegoś #JakDziewczyna.

Z tej okazji sympatyczne nastolatki z wadowickiej szkoły wystąpiły w programie TVP2 "Pytanie na śniadanie". Mówiły o sporcie, pomaganiu innym i tym, jak radzą sobie ze słabościami.

Chcemy wspierać młode dziewczyny w okresie dojrzewania, do tego by uprawiały sport. Ponad połowa dziewcząt rezygnuje ze sportu tymczasem sport w okresie dojrzewania jest najlepszą metodą do budowania pewności siebie, do uczenia się wytrwałości i do pomagania innym – mówiła w materiale Mariola Mirek, menager ds. komunikacji marki Always.

Cały materiał można zobaczyć TUTAJ.(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+11 #1 Ada 2018-04-16 16:22
Super młode laski. Wyrosną na wartościowe kobiety! Tak trzymać!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.