Blokowanie parkingów, parkowanie na trawnikach, chodnikach, na miejscu dla niepełnosprawnych, pod prąd
Mistrzowie parkowania 52

Blokowanie parkingów, parkowanie na trawnikach, chodnikach, na miejscu dla niepełnosprawnych, pod prąd, również na ulicy jednokierunkowej, czy zastawiając wyjazdy. Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć "Mistrzów parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego razu znowu nazbierało nam się zacna ilość zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników. Tym razem porcja fotek kierowców, którzy blokują parkingi innym, porzucają swoje pojazdy na trawnikach, blokują przejście pieszych na chodnikach, potrafią też stanąć na skos na miejscu dla niepełnosprawnych, czy pod prąd, również na ulicy jednokierunkowej o takich, którzy zastawiają bramy wjazdowe nie wspominając. Zapraszamy na kolejną porcję wadowickich mistrzów parkowania.

Gminny parking przy ulicy Wojtyłów w Wadowicach poro już widział, ale tak porzucone samochody na nim budzą podziw i zdenerwowanie innych kierowców... Nadesłał Piotr K.

 

Pod Wadowickim Centrum Kultury często brakuje miejsca do parkowania. Ale bez przesady: to jak zaparkował kierowca mazdy na trawniku ulicy Sienkiewicza robi wrażenie...  Żeby się tam znaleźć, nie dość, że musiał przejechać przez chodnik to jeszcze przez przejście dla pieszych... Nadesłał Marek.

 

 

 

Toyota zaparkowana na chodniku przed blokiem nr 10B na Osiedlu Kopernika w Wadowicach. Po co się przejmować pieszymi? Niestety to norma w tym miejscu pisze do nas Asia, autorka zdjęcia.

 

Zaparkowany na skos na miejscu dla niepełnosprawnych przy BP w Wadowicach volkswagen. Auto bez żadnych tabliczek o niepełnosprawności i kierowca zdrowy jak koń... Nadesłał Grzegorz.

 

Jak ten mały, ładny, zgrabny biały samochodzik znalazł się tak zaparkowany na jednokierunkowej ulicy Cichej w Wadowicach, pozostanie tajemnicą jego kierowcy... Nadesłał Buła.

 

Zaparkowany na ulicy Legionów opel astra. Pod prąd, przy wyjeździe z parkingu pod Wadowicką Biblioteką Publiczną i kilkadziesiąt metrów od jednego z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w mieście... Da się? Nadesłał Buła.

 

Porzucony fiat seicento na parkingu przy Tesco na Alei Matki Bożej Fatimskiej w Wadowicach. Nadesłał Buła.

 

Odkąd zlikwidowano przystanek dla busów przy Placu Kościuszki w Wadowicach, obok szpitala, sporo kierowców parkuje tutaj właśnie w taki sposób, zastawiając chodnik i przejście pieszym. Nadesłał Buła.

 

Zaparkowany na chodniku koło kościoła w Stanisławiu Górnym ford. Jak informuje autor zdjęcia, kierowca wolał zaparkować na chodniku i pasie jezdni, zasłaniając widok, mimo, że na kościelnym parkingu było sporo miejsca. Ale w sumie po co brudzić sobie samochód w błocie? Nadesłał Patryk.

 

 

Przedszkole nr 2 na Osiedlu Kopernika w Wadowicach i zaparkowana przed bramą taksówka. Nadesłała Maria.

 

Porzucona (bo parkowaniem to ciężko nazwać...) skoda na parkingu przy wadowickim Lidlu przy ulicy Zegadłowicza. Nadesłała Maria.

 

Osobówka na ulicy Lwowskiej w Wadowicach. Blokuje wyjazd i przejazd innych samochodów. Nadesłała Maria.

 

Fantazyjnie porzucona osobówka na ulicy Błonie w Wadowicach. Wyjazd, chodnik. Po co przejmować się innymi kierowcami i pieszymi? Nadesłał Piotr.

 


A to reszta naszej sporej już kolekcji:

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Piotr K., Marek, Asia, Grzegorz, Patryk, Maria, Piotr)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-4 #1 Donosicielstwo 2018-03-19 10:58
Kapowanie dalej w modzie
Cytować
-1 #2 tred 2018-03-19 19:02
Cytuję Donosicielstwo:
Kapowanie dalej w modzie

Przy tych pajacach parkujacych brakuje ino świateł awaryjnych włączony ......
Cytować
0 #3 OSA 2018-03-22 15:14
Niektóre zdjęcia pokazują tylko lenistwo kierowców, nie chce im się poprawiać parkowania.
Potrzeba również brać pod uwagę to, że wystarczy że jeden źle zaparkuje, no to drugi jeśli chce koło takiego delikwenta zaparkować to też musi krzywo stanąć.
A najważniejsze jest to że przecież ostatnio auta nie mają już takich wymiarów co kiedyś (co po niektóre są tak szerokie jak czołgi), a miejsca do zaparkowania nie mają nowych standardów.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.