Znaleziony na terenie Wadowic owczarek niemiecki szuka właściciela. Jeśli się nie znajdzie, psa czeka
Znaleziony w Wadowicach owczarek niemiecki szuka właściciela

Znaleziony na terenie Wadowic owczarek niemiecki szuka właściciela. Jeśli się nie znajdzie, psa czeka adopcja. Pomożecie?

Co nas bardzo cieszy, po raz kolejny okazuje się, że takie komunikaty pomagają i jak dowiadujemy się, wszystkie psy, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Ciągle niestety jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone zwierzaki, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, we wtorek (14.030 na terenie Wadowic znaleziono psa rasy owczarek niemiecki, długowłosy. Pies w wieku około 3 lat, zadbany, prawdopodonie komuś uciekł albo się zgubił

Jeśli ktoś mógłby pomóc odnaleźć właściciela, lub chciałby adoptować takiego czworonoga, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.