Trzy fajne zwierzaki, mały kundelek, suczka husky i psiak w typie alaskan malamut szukają swoich właś
Trzy psiaki szukają właścicieli lub nowych domów. Pomożecie?

Trzy fajne zwierzaki, mały kundelek, suczka husky i psiak w typie alaskan malamut szukają swoich właścicieli albo nowego domu. Pomożecie?

Co nas bardzo cieszy, po raz kolejny okazuje się, że takie komunikaty pomagają i jak informuje nas Straż Miejska w Wadowicach, wszystkie psy, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Ciągle niestety jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone zwierzaki, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, trzy zwierzaki które się zagubiły przez ostatnich kilka dni lub zostały porzucone potrzebują pomocy. Mały, włochaty kundelek, wiek około 3 lat, znaleziony na terenie Wadowic, pies w typie alaskan malamut, wiek około 4-5 lat również znaleziony na terenie Wadowic oraz suczka w typie husky, wiek około 2 lat, znaleziona na terenie Osiedla Pod Bliźniakami w Choczni.

Psiaki już otrzymały dawki preparatów na odpchlenie i odrobaczenie.  Jeśli ktoś mógłby pomóc odnaleźć właściciela, lub chciałby adoptować takiego czworonoga, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-4 #1 benekztesco 2018-03-09 18:21
Po os. XX-lecia zbyt dużo wałęsa się psów.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.