Parkowanie na miejscach dla niepełnosprawnych,przejściach dla pieszych, chodnikach, czy "porzucanie" sa
Mistrzowie parkowania 51

Parkowanie na miejscach dla niepełnosprawnych,przejściach dla pieszych, chodnikach, czy "porzucanie" samochodów na środku rynku: zapraszamy na kolejny, 50 już odcinek "Mistrzów parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego razu znowu nazbierało nam się trochę zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników. Tym razem porcja zdjęć kierowców, którzy mają w nosie pieszych, niepełnosprawnych, nie jest też dla nich problemem "porzucić" swój samochód na środku wadowickiego rynku. Zapraszamy na kolejną porcję wadowickich mistrzów parkowania.

Kierowca tego dostawczaka pod Biedronką na ulicy Wojska Polskiego w Wadowicach nie stanął co prawda na miejscu dla niepełnosprawnych (jak opisywany niedawno przez nas doktor, który przyjechał "z nagłym wezwaniem" zobacz TUTAJ) ale skutecznie je zastawił...  Nadesłał Buła.

 

 

Zaparkowana na ulicy Wadowity w Wadowicach osobówka. Nie dość, że "pod prąd" to jeszcze na przejściu dla pieszych... Kto by się tam nimi przejmował... Nadesłał Buła.

 

Zaparkowana na miejscu dla niepełnosprawnych pod Biedronką na ulicy Wałowej w Wadowicach osobówka. Właściciel jak najbardziej zdrowy zapakował swoje zakupy. Samochód bez żadnych informacji, że jeździ nim inwalida... Nadesłał Filip.

 

Blokujący przejście pieszych opel pod Tesco przy Placu Obrońców Westerplatte w Wadowicach. Nadesłał Buła.

 

Fantazyjnie pozostawiony ford na parkingu przed dworcem kolejowym w Wadowicach przy ulicy Piłsudskiego.  Nadesłał Jakub.

 

Porzucony na jednym z pasów za przejściem dla pieszych na Placu Jana Pawła II w Wadowicach seat... Nadesłała Agnieszka.

 

Fantazyjne zaparkowanie citroena pod Janem na dwóch miejscach dla niepełnosprawnych. Jak pisze do nas autor zdjęcia, cały parking był praktycznie pusty. Ale po co się przemęczać... Nadesłał Sumo.

 


A to reszta naszej sporej już kolekcji:

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Buła, Filip, Jakub, Agnieszka, Sumo.)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-9 #1 Głupie to kablowanie 2018-03-09 10:59
Nie lubię donosicielstwa
Cytować
+2 #2 ed 2018-03-09 11:10
Cytuję Głupie to kablowanie:
Nie lubię donosicielstwa

to są sygnaliści
Cytować
+2 #3 hydraulik 2018-03-09 11:31
Cytuję Głupie to kablowanie:
Nie lubię donosicielstwa


a ja zaparkowanego przez Ciebie samochodu na środku chodnika którym mam się poruszać. A tak serio i to nie tylko do tych którzy tak parkują ruszcie dupska i nie miejcie po 4 samochody przy domu to nie będzie takiego problemu.
Cytować
0 #4 Tomek 2018-03-12 07:32
I co z tego jak tablic nie widać. Nic ten wpis nie wnosi, nikogo nie piętnuje. A ja głupi zapieprzam pół miasta na nogach bo bliżej nie było gdzie zaparkować...
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.