Ktoś w nocy otworzył furtkę w jednym z domostw na granicy Choczni i Tomic i zaginęła z tego powodu s
Ktoś otworzył furtkę. Zaginęła suczka owczarka niemieckiego. Pomożecie?

Ktoś w nocy otworzył furtkę w jednym z domostw na granicy Choczni i Tomic i zaginęła z tego powodu suczka owczarka niemieckiego. Zrozpaczeni właściciele proszą o pomoc.

Smutna historia. W nocy z soboty (10.02) na niedzielę (11.02) na granicy Tomic i Choczni (Patria) zaginął zwierzak.

Ktoś otworzył nam furtkę od ogrodzenia i zaginęła nam suczka owczarka niemieckiego długowłosego – pisze do nas pani Marta, właścicielka psa.

Pies ma charakterystyczna plamę na języku i ciemne podniebienie, ciemną obrożę zatrzaskową wąska. Gdyby ktoś widział psiaka  na terenie Wadowic, Tomic, Choczni czy Frydrychowic, lub znalazł go, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 508 309 673.

To nie tylko pies a członek rodziny. Jesteśmy bardzo do niej przywiązani. Wczorajsze poszukiwania zakończyły się klęską dla nas za to trzy inne owczarki wróciły do swoich domów – dodaje pani Mara.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.